Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bukott le párod, hogy...

Hogy bukott le párod, hogy megcsal téged?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt egy pasim....ő elsétált egy másik nővel kézenfogva egy kávézó előtt amiben ültem:D
2015. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús lett, hogy sose visz haza. Vidéki srác volt, Budapestre járt egyetemre, itt ismertem meg és jöttünk össze. Kicsit fura volt, hogy egy év után se hívott meg magukhoz... Aztán mikor már szakítás közelébe kerültünk más okból, rákérdeztem és kiderült, hogy odahaza is volt barátnője. Szóval tulajdonképpen lehet, hogy velem csalta meg őt, nem világos, melyikünk volt hamarabb, de asszem az otthoni. :(

Utóbb összeraktam még egy esetet, az egy budapesti csaj volt, és szerintem azzal is kavart, mert nagyon fura helyzet volt, amikor egyszer véletlen összefutottunk egy buliban.

2015. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon filmeztunk, amikor felhivta a lany, o meg felvette es meglepetesere a lany volt az, arrol erdeklodott, hogy mikor talalkoznak ujra, meg hianyzik-e neki. Eleg hangos volt a telo ahhoz, hogy fel meterre a fuletol, jol halljam, mirol is van szo. Egy masik esetben pedig felhivott engem a masik lany es kitalalt, hogy 5en vagyunk.
2015. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy egész nap tárgyalni fog, ki se látszik a munkából...aztán megláttam a városban a másik nővel. Végülis tárgyaltak, csak egymással.
2015. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Egy üres emailt kaptam, a tárgy a férjem neve volt.

Valamiért fontosnak találtam, felhívtam az email küldőjét, és kiderült,ő volt a nő élettársa( de szerinte nem ő küldte a mélt,valószínű a nő lehetett, így akarta kiborítani a bilit...:) )

2015. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Vőlegényem zsebében gumit és tablettákat találtam. Ennél simábban le sem bukhatott volna. Még régebben volt 2 srác is, az egyik csalt, a másik készült rá, őket a barátaik buktatták le, mert jóban voltam velük és elmondták.
2015. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még koliban középsuliban volt, volt egy csaj szobatársam egyébként az egyik legjobb barátnőmnek is tartottam, aki a barátom osztályába járt. Elég jól összebarátkoztak, a csaj a barátom nevét karcolgatta magára aztán beadott valami edzős hülyeséget, csinált maguknak kis levelezős füzetet egy szerelmes párt rajzolva az elejére hasonlók...de ha ez nem lett volna elég még a levelezésükben mindent részletesen kitárgyaltak ami úgy került hozzám, hogy a csaj tolltartójában volt minden (amiről a úgy látszik megfeledkezett), amit a másik szobában lakó lányok elkértek rajzolni meg színezni és ők továbbították nekem.
2015. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuletesnapja volt, megbeszeltuk, hogy kettesben unnepelunk. Jott egy telefon, hogy a tesoja direkt ideutazott, hogy meglepi bulit tartson neki, de mivel engem nem szeret, en nem mehetek. A fiu elviharzott. Akkor sejtettem, hogy valami nem koser, es elmentem az egyik baratnommel szorakozni. A helyen osszefutottunk. Szinten nem tudom, hogy ki volt elobb, en vagy a masik.
2015. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mentünk az utcán a férjemmel, és jött a nő velünk szembe. Ahogy rápillantott, abból sok mindent leszűrhettem. Utána a férjem egyre gyanúsabb lett, valakivel mindig chatelt a facebookon, a jelszavait megváltoztatta, a telefonját lekódolta, egyszóval titkolózott. Egyszer aztán találtam az autóban egy idegen hajgumit. Bevallotta, hogy amíg én dolgozni voltam (délutános műszakban), ő többször is találkozott a csajjal. A megcsalást nem vallotta be, állítása szerint csak barátok, na de mégis miféle barátság fűzhet össze egy 19 éves gimnazista lányt és egy 27 éves nős férfit?
2015. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!