Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyanút fognál hogy megcsal...

Ha gyanút fognál hogy megcsal a párod, akkor mernéd követni? Vagy ez már nagyon lealacsonyodás? Vagy jobb a homokba dugni a fejünket, ha úgy sem fogja elmondani?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Megbizonyosodnék a valóságról. Ha megcsalt, akkor lapát azonnal.
2014. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Janka néni ***** válasza:

Nem kell követni. Tudnod kell, miért csal meg. Az, hogy kivel, mikor, mit csinálnak, mit hazudik ezzel kapcsolatban, az mindegy.

El kell döntened, mit akarsz a kapcsolatotokkal. Ha meg akarod tartani, rendbe akarod hozni, ne kövesd, ne cseszegesd. Egyszer ülj le vele megbeszélni. De rossz hírem van, ahhoz neked is vállalnod kell a magad részét ez egészből és fel kell készülnöd arra, hogy olyat is hallhatsz, ami nem lesz öröm.

2014. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Homokba dugni a fejed? Miért, vele tudsz maradni boldogan, ha csak "talán" csal meg? Én nem tudnék..

Nem követném, az körülményes. Valószínűleg lenne más módja, hogy kiderítsem az igazságot.

2014. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is kideríteném, hogy igaz-e, persze, ha nem rajtakapnám, aztán viszlát, boldogítsa azt akivel megcsalt!
2014. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha már a gyanú felmerül, ott nagy gond van. Én tuti nem körülményeskednék ilyen hülyeségekkel. Rákérdeznék és mondanám, hogy, ha van más, akkor én lépnék. Hidd el, egyből beijed, kiderülnek a dolgok. Ha volt valami nincs értelme folytatni, ha nem, akkor meg vigyázni fog, hogy ne is legyen. Ezek után. Én így vagyok ezzel. Idegeskedjen más, én biztos nem kommandózok meg túrom a másik üzeneteit.
2014. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó oké nem kommandoznál,na és akkor mit csinálnál hogy kiderídsd?
2014. dec. 11. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Sosem kovetnem, szamomra mar az is megalazo volt, h feltortem az email-jet, utaltam magam miatta viszont legalabb kiderult es sikeresen elvaltam:-)))Jo egy hacker a csaladban:-))
2014. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha felmerülne a gyanú mindent megtennék,hogy ha igaz,akkor beigazolódjon.Kétségek között vergődni,na annál rosszabb nincsen.
2014. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kideríteném,hogy mi az igazság.
2014. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szólnék édasányámnak a dologról. Magánnyomozónak kellett volna mennie, mert bárkiről bármit kiderít, de nem csak pletyka szinten. Nem tudom hogy csinálja.

Nem hinném, hogy a párom nem bukna le, túl sok a közös barát, valaki kikotyogná, de ő sem tud hazudni. Benne teljesen megbízok, de ha nem így lenne, simán átkutatnám a levelezését, mobilját, akármit. Ha kiderül, tévedtem, bocsánatot kérnék- bár szerintem ha már idáig eljutnék (mert egyáltalán nem vagyok féltékeny típus) nem hinném,hogy minden rendben lenne. Nem bízok benne, nem hiszek neki és aljas módon viselkedek vele-akkor meg mi értelme van?

2014. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!