Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs miért felkelnem reggel....

Nincs miért felkelnem reggel. Ideje meghalnom?

Figyelt kérdés
Családom utál, én is őket. ez azzal kezdődött hogy már anyám meg apám az első gyerek előtt (3-man vagyunk tesók, utálat forevör) veszekedtek, és egészen a mai napig. nincs egy olyan hét hogy ne lenne vita. vagy 1 nap. mindenki megkeseredett f asz itt már és senkinek nincs egy normális szava a másikhoz. nekem a suli nem megy mert egyedül vagyok az egész világba és rosszul érzem magam minden nap nemhogy még tanulni tudjak. így meg 8 általánossal az egész életem a sz ar irányba halad. Mit tegyek? semmit se. 15/f...

2015. márc. 22. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van két testvéred. Miért nem tartotok össze, miért nem vagytok egymás támaszai a szüleitek kapcsolatának nehézségei alatt?

Hogy érted, hogy nem megy az iskola azért, mert egyedül vagy?

2015. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elég nehéz leírni mindent.. testvérek: Utálat szintúgy egymás között. oly rég óta. bátyám nem egyszer vert majdnem halálra. imádok ilyenekre emlékezni. szép gyerekkor. kicsit se irigylem bármelyik másik gyereket aki ennyi idős és ismerem. azért mert az életben a legfontosabb dolog hogy szeressenek és szeress. egyedül mióta..
2015. márc. 22. 20:04
 3/15 A kérdező kommentje:
fogalmazás se nagyon megy, hiányoznak a magyar óra tananyagai a fejemből. meg mégis hogy legyen beszédképességem? egész nap magamnak dumálok meg suliba röhögcsélni járok el. CSAK azért is mert tavaly voltam 9.-es, (meg most is csak másik suliba) és depis voltam szó szerint de abból elegem lett. erre tavaly az is rájátszott hogy mamám meghalt. ő még szeretett. talán..
2015. márc. 22. 20:06
 4/15 A kérdező kommentje:
és ez még korántsem minden...
2015. márc. 22. 20:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj. Van az iskoládban esetleg iskolapszichológus? Érdemes lenne felkeresned, ugyanis vele teljesen ingyenesen tudsz beszélgetni, nem keresi fel a szüleidet, nem mondja el se nekik, se a tanáraidnak azt, amit neki elmesélsz. Még ha nem is vársz tőle csodát, akkor is nagyon sokat segíthet valakinek kiönteni a lelked és elmesélni, mi mindent éltél meg és mi zajlik körülötted.
2015. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudnék egy idegennek úgy beszámolni.. még el is sírnám magam millió százalék. totális szégyen..
2015. márc. 22. 20:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát padig talpa kell állnod,mert nem azt a köröljajongós happy világot éljük. Ne a családod kínján agyalj,hanem egy közepes szinten tanulj és szerezz szakmát,utána munkahelyet és húzz el otthonról,ez csak pár év ,utána lehet saját otthonod családod.
2015. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha elsírod magad. Akkor felszakadnak a "gátak". Senki nem fogja megtudni, te viszont közelebb kerülsz a megoldáshoz. Pszichológushoz senki nem azért jár, hogy bizonyítsa férfias kiállását, hanem azért, hogy olyan mély dolgokról beszélhessen neki, amit szégyellene elmondani bárki másnak.
2015. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok......

nálunk 10 éve van mindennap vita......szerinted én hogyérzem magam??????


nyugodj meg, keress sporotot magadnak, vállalj diákmelot ahogy én akkor kevesebbet kell otthoon lenned

2015. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

irj privibe

25/L :)

2015. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!