Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen? Ma reggel...

Hogy lehet ilyen? Ma reggel össze vesztünk. Azt mondta ma felmond, a cuccait mire hazaérkezik pakoljam össze, mindennek elhordott engem és anyámat..

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a munka társa vitte be ma dolgozni. Én már rendszerint 6-kor felkeltem hogy a házat és konyhát rendbe tegyem, majd 7-kor a kávét mint mindig óvatosan letegyem mellé, hogy negyed 8-kor az illatára felébredjen. Ha látom hogy nem kel még akkor sem, Óvatosan ébresztgetem. Erre a barátja már 7:35-kor dudált a kapuban. Összesen 3percet ha várt, mert 2dudálás után ment is, pedig látta hogy a redőnyt is felhúztam. Én ekkor hálóingben a munkás ruháját vasalás, mert csak egy tiszta volt már neki de az a szekrényben meg gyűrődött. Barátom meg a WC-s volt épp. Én egyébként napszámban dolgozom, a mai nap épp nem kell mennem. Hirtelen dühében sok mindent a fejemhez vágott, még a haverját aki itt hagyta felhívtam hogy milyen szerencsétlen vagyok, meg különleges mert nem mentem ki. Elkezdtem sírni, erre ő Még jobban rá kezdett. Mivel pénz szűkében vagyunk, ezért is járok napszámban dolgozni, adtam neki 2ezer Ft-ot az 500ft kajapénz mellé hogy menjen kocsival és tankoljon. De ő csak kiabált velem. És még már rá se néztem csak sírtam. Tudni kell hogy már egy hete nagyrészt kifogytunk pénz dolgában, de gyanítom azért mert rá szokott a cigire, de nem hangoztatom neki mert nem sajnálom tőle, csak hát mégis viszi a pénzt. Így ez az érzés fellángolt bennem és mielőtt az ajtón kilépett volna, mondtam neki hogy a tankolásról hozzon blokkot. Erre engem és anyámat kezdte szidni, s hogy ma felmond és cuccait készítsem ki. Olyan volt velem mintha szívből gyűlölne s nem is a szerelmem beszélt volna hozzám. Azóta sem térek magamhoz. Ez így igazságos?

2014. szept. 25. 10:18
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
90%

de nem hangoztatom neki mert nem sajnálom tőle, csak hát mégis viszi a pénzt.


kajára nem futja, akkor igenis LUXUS

2014. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
98%
Hat te se vagy epeszu, hogy igy hagyod magad megalazni. Pakold ossze a cuccait, nem nagy veszteseg egy ilyen ember.
2014. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
98%
Nem, a viselkedése nem korrekt. Egyébként pedig nyugodtan csomagolj neki össze, és készítsd a ház elé. Legyen meg az ő akarata. Mire számítasz még tőle? Gondolod támaszod lesz egyszer?
2014. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
1%

Több oldalról is meg lehet közelíteni a témát. Ha te 6-kor felkelsz, hogy neki ideális terepet biztosíts a reggeli kávézáshoz, akkor örülnie kellene, hogy vagy neki. A reggel elhangzottakat én a hirtelen felindulásnak tudnám be: elkésik, pénzszűkében van, nagy a stressz. Nem tulajdonítanék neki nagy fontosságot, esetleg éreztetném, hogy nem esett jól, amit mondott, de harag nem lenne. Kivételt képez azonban az az eset, ha most tört elő egy mélyen meghúzódó gondolat, hogy kifele áll a szekere rúdja... No, akkor elgondolkoznék.


U.I. Ha már felkeltél miért nem vasaltad ki a ruhát 6-tól 7-ig?

2014. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
87%

nekem ugy tunik hogy te kiszolgalod kedveskedsz neki, o viszont nem viszonozza.

az en parom mar a megismerkedesunk elott is dohanyzott, visz el par ezret havonta ez, de nem szeretnem leszoktatni.

ha most szokna ra fele, akkor viszont nem hagynam szo nelkul.

az meg a masik h keljen fel hamarabb, doglik az agyba míg te takaritasz meg csinalod neki a kavet.. es még rad merges.. keljen hamarabb

2014. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
90%
Ugy is lenyugszik mire hazaér. Én azért összepakolnám a cuccait.
2014. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
97%
és wc után ő törli ki, vagy te? ... bocs de abszurd, hogy te így kinyalod a popsiját és te vagy a sz.r
2014. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
98%
Pakold össze a cuccait, és menjen, amerre lát. Ne hagyd magad megalázni.
2014. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
97%
Na ott a baj,majd én is vinném neki ágyba a kv-ét.Hülyére kényezteted.Pakold össze a cuccait oszt pá.Tudod kivel ordibálna,a szerelmet meg kihevered,lesz normálisabb
2014. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Hirtelen dühében sok mindent a

fejemhez vágott, még a haverját aki itt hagyta

felhívta hogy milyen szerencsétlen vagyok, meg

különleges mert nem mentem ki. " el írtam, nem én, ő hívta fel. Még a munkatársa előtt is meg szégyenített :( Azóta is gondolkodom, de valamiért jogosnak érzem a magam felháborodását.

2014. szept. 25. 10:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!