Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem erti meg, hogy...

Miert nem erti meg, hogy utalok mamahoz menni? Nekem faj, amit csinal es mar ot is utalom.

Figyelt kérdés

Holnap lesz mama 69. szulinapja.Anya ram parancsolta, hogy muszaj elmennem felkoszonteni, de en nem akarok. Tavaly oktoberben halt meg az unokatestverem autobalesetben.Verszerint nem volt az unokatestverem, mert az anyja (nagybatyam felesege) ugy lett terhes vele, hogy felrelepett. Persze, errol nem O tehetet ,mamam meg is ra haragudott mindig is. A halala ota akarhanyszor megyunk mamahoz mindig kiseloadast tart arrol, hogy megse kellett volna szuletnie es akkor mai napig bekesseg lenne a csaladban.Ennel durvabbakat is szokott mondani, de azokat le se birom irni. En nagyon szerettem ot, es vele nottem fel.Mostanaban is mindig vele almodok, rettenetesen hianyzik! :( Szornyu azt hallgatni, ahogy beszel mama rola es miutan eljovunk tole mindig sirok.Akarmilyen is volt az anyja, o egy csupasziv lany volt, es mindig megakart feleni mamanak, pedig o mindig is csunyan bant vele meg kivetelezett velunk.Pl.nekunk vett karacsonyi ajandekot, csak neki nem. Ennek ellenere anyu folyton piszkal, hogy de menjek.Mama tamogat minket anyagilag ezert mindig nyalizik neki, pedig apu se szeret menni. Foleg a baleset ota.:(

15/L


2015. márc. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
15 eves vagy, eleg idos ahhoz, hogy molyan vegyenek. Menj el, es ha elkezdi nagymamad a monologjat, mondd meg, hogy TE erre nem vagy kivancsi, ha nem fejezi be, akkor felallsz es elmesz. Ha nem hagyja abba, akkor gyere el. Talan eszhez ter, es magaba szall. Ha nem, hat megharagszik rad is, es tobbet legalabb nem kell menned!
2015. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

anyukádnak ezt így elmondtad?

Milyen gyakran szoktatok menni? Mert azért a szülinapján illik elmenni de akkor máskor nem menj...

Nekem is az unokatestvérem nem is unokatestvérem de én is ugyanúgy szeretem.

2015. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon durva lehet ezeket elviselni, főleg még zsenge kamaszként, magam is sok mindent láttam és éltem meg rokonságban.

Az olyan rokont, aki nem szimpatikus már egy ideje mindig úgy szokták látogatni, hogy "beugrottam pár percre, mert sietek", akár még a telefonodat is csengésre állíthatod.

2015. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!