Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék az egyik legjobb...

Hogy tudnék az egyik legjobb ismerosomrol beszélni apám ultrakonzervatív fejének, ha minden megvan benne amit másokban lenéz?

Figyelt kérdés

Pl.:

- Szőke

-Falusi

-Határontúli magyar

-Falusi

-Ebből kifolyólag nem tud úgy magyarul mint mondjuk én vagy te

-Szülei nem értelmiségiek (óvónő és boltos)

-Nem református, hanem katolikus, de alig gyakorolja vallását



Hihetetlen, de ezek tényleg gondot okoznak...


2011. ápr. 19. 18:38
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja, és amíg nekünk megvan a kutyabőr, az ő ősei jobbágyok votlak meg pár száz éve, és szlovákok is voltak köztük


-meg: anyagilag erősen közepesen allnak, nem gazdagok

2011. ápr. 19. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kéne apád "fejének" beszélned?

Vidd el, aztán majd dönt személyesen.

2011. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Kutyabőr??

Hol élünk??


Az amúgy nekünk is van...

...hja, hát a kutyánkon. ('Hál istennek.)

2011. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: ez nálunk nem így működik... Ilyenekert valakit tényleg képes lenezni, nekem is állóndan szidja az ilyeneket, hát akinél mindez egyszerre...


Második: Igazad van, de ne apámnak magyarázd el :))

2011. ápr. 19. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

A barátaidat neked kell megválogatni! De próbáld neki elmagyarázni, hogy kedveled őt (és itt elmondhatod, hogy miért..mert pl nagyon kedves/megértő stb...)

Mondd el neki, hogy szerinted egy barátságban nem az a fontos, hogy több milliós kocsival mentek vhova, vagy éppen egy trabanttal...ha az ember aki benne ül egy senki, akkor a kocsi is értéktelenné válik! És ugyan úgy a származása is jelentéktelen, ha az az ember egy értékes ember!

2011. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mar rengeteg embert próbáltam így vele megszerettetni, akik tényleg nagyon rendes emberek voltak egyébként... D nem hatja meg sajnos :// és nem csak én akartam mar...
2011. ápr. 19. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor ne törődj vele,és ne küzdj az elismeréséért.

(megmondhatod,hogy nálunk is van kutyabőr, tuti kicsit régebbi és díszesebb mint az övé. De a nagyapámnál és apámnál nyitotabb, érdeklődőbb embert nem nagyon ismerek. Leültek beszélgetni még a drogos osztálytársammal is mindenféle előitélet nélkül. persze nem értettek vele egyet, de nem ítélték el.)

2011. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Uhh. Hát, ha olyan mint édesanyám, akkor sehogy.

A választottjaimnál csinálta ezt (nem mintha sok lett volna, a páromon kívül csak 2).

Szerinte ez a férfi:

- Legalább 1.90 magas

- Izmos, jól tagolt testalkattal

- Dús, sötét hajú

- Barna szemű

- Stílusos öltözködésű...


Hát ugye alapból kevés ilyen férfi rohangál az utcákon, de valahogy én nem is szeretem az ilyenfajta embereket.

Gondolhatod, mikor hazaállítottam a kb. 175 magas, picit pocakos, gyér hajú, csöves-style párommal :D

Azóta anyóséknál lakom :D 22/L

2011. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolso, én anyum is ilyen. szerinte nekem egy 22-23éves apsit kéne találnom aki komoly, magas, szép szál legény:D van jogsija esetleg lakása?-(ezen tudom a legjobban magamat felidegelni, mintha én házasoni készülnék 20éves fejemmel)

ezek mellet van egy velem egy idös barátom, fél fejjel magasabb mint én, nem elég komoly nem jár frakkban csak melegitöben mert tesis, ma kérlek rövidnadrágba jött.én jot mosolyogtam,engem nem zavar de láttad vna anyukám arcát:D egy élmény volt:DD

2011. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!