Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok apám egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok apám egyik legjobb barátjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Augusztus végén költöztem apumékhoz és akkor ismertem meg apám barátait is. Az egyikük különösen szimpatikus volt nekem. Szinte minden hétvégén átjött és akkor mindig beszélgettünk. Holnap vissza utazom anyámhoz és egy jó ideig nem jövök vissza. Mondjam el neki,hogy beleszerettem? Eddig nem mertem,mivel ugye apám haverja na meg,mert idősebb nálam. Ő 24, Én 17. Vagy hagyjam az egészet,mert úgy sincs esélyem nála?
2012. dec. 26. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmondhatod neki,mint írtad egy ideig úgysem fogod látni. Ha nem teszed meg lehet,hogy később azon fogsz rágódni miért nem tetted meg...
2012. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem így hogy ilyen kevés a korkülönbség nyugodtan megteheted.
2012. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül is elmondtad neki?:D
2013. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam...:) Nem mondott semmit,mert nagyon meglepte a dolog!
2013. jan. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!