Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyszülök elperelhetik az...

A nagyszülök elperelhetik az unokákat? Nekik itélhetik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
körülményektől függ
2010. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
szeretném ha bövebben kifejtenéd
2010. febr. 18. 19:02
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülőnek olyan életvitele van, ami veszélyezteti a kicsit. nincs lakhatás megoldva, a szülők isznak, drogoznak, verekednek, az anyuka prosti vagy bizonyíthatóan sűrűn váltogatja a partnereit és hasonló dolgok.
2010. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk drogosok,sem alkoholisták nem bántjuk a gyerekeket nem verjük meg ,tisztán tartjuk öket és mindenük megvan.Csak bosszúbol csinálnák az egészet mert megmondtuk nekik ha továbbra is ellenünk nevelik akkor többet nem láthatják öket.Amikor töllük hazajönnek a gyerekek rugnak csipnek harapnak minket.Mit lehet tenni?
2010. febr. 18. 19:07
 5/27 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy nincs a lakhatás megoldva?Albérletben vagyunk.
2010. febr. 18. 19:09
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben, ha családias a hangulat, NEM!
2010. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Valóban, a szülő(k) életvitelétöl függ (mennyire veszélyesek, ill. károsak a gyerekek fejlődésére/életére).

Jó megoldás lehet, ha:

1. Leülsz a nagyszülőkkel megbeszélni a dolgot (higgadtan).

2. Ha hatástalan, nem szabad odavinni a gyerekeket. Hátha magukba néznek a nagyszülők, és rájönnek, hogy a kapcsolat fontosabb, minthogy a szülő ellen neveljék.

2010. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Ők hiába fenyegetőznek, hülye indokkal nem tudnak elvenni gyerekeket.Tehát ti ne parázzatok.


Hogy mit tudtok csinálni?Én az apai nagyszülőtől eltiltottam a gyereket, mert kijátszott a mocsok exanyós és a hátam mögött mindig vitte a fiához a gyereket, holott én tiltottam.Megmondtam neki, még egy eset és többet nem megy az unoka. És megtörtént még egyszer az eset. Nos azóta minusz egy nagyi, de a gyereknek sem hiányzik:-)

(Mielőtt még lepontoznának,az apa nem fizet gyerektartást. Gondoltam, ha a kötelezettségeit nem vállalja, akkor a jogaira se tartson igényt.)

2010. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lakhatás megoldva: pl. híd alatt . . . Az albérlet is me goldás a lakhatásra. Rendezett körülmények között nincs esélyük a nagyszülőknek.
2010. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet nem gáz.Sokan élnek úgy.A nem megfelelő lakhatásnál a putrira gondoltam. Se víz, se villany se meleg.
2010. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!