Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz körülmények közt élő...

Rossz körülmények közt élő családok. Hogy nyugszotok bele a helyzetetekbe?

Figyelt kérdés

A gyerekkorom szegényen telt, aztán volt 2-3 hónap amikor jobban ment (különköltözés), most viszont ott tartunk, hogy a fizetésemből nem marad egy árva fillér se.


Akik így élnek, hogy viselik?


2015. ápr. 5. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ehhez nem lehet hozzászokni...
2015. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem belenyugodni kell, hanem tenni ellene. Ha belenyugszol, soha nem lesz jobb. Nem mellesleg, nagy eséllyel azèrt nem marad semmi a fizetèsedből, mert a családi minta sem volt ideális, így nem tudsz bánni a pénzzel.
2015. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon szegényen telt a gyerekkorom. Már akkor eldöntöttem, hogy én nem így akarok élni.

Tanultam, ahogy elmehettem dolgozni, elmentem és közben tanultam. Eleinte nem kerestem sokat, de sok plusz munkát vállaltam, mindig volt másodállásom, és alkalmi plusz munkák is. Most már jobban keresek, nincsenek napi gondjaim, telik olyanra is, amire korábban sose. De még a mai napig keresem, hogy hogyan tudnék egy kis plusz pénzt keresni. Most is szinte mindig van valami plusz bevételem.

2015. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért nem marad semmi a pénzemből, mert jó ideje már csak orvoskra költök :(
2015. ápr. 5. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is nagyon szegeny gyerekkorom volt csak a vajas kenyer vajas kenyerrel semmi mas :( aztan edesapam megelegelte es kijottunk Angliaba es most sem vagyunk gazdagok de a boltba nem szamologeppel megyek hogy eleg legyen a penzem soooot ferre is van rakva ugy 4,5 millio forintnak megfelelo font.....mi egy pizzeriaba kezdtuk ahol adnak szallast de a lenyeg eloszor csak 1 valaki jojjon ki es utana a csalad tobbi tagja.....persze ugy eri meg a legjobban hogy egy egesz csalad munka kepes es akkor par honap es koltozhettek a ti SAJAT lakasotokba....utana nyugodtan haza lehet koltozni!! Ha 1 csaladba 2en vagy 3an dolgoznak akkor 2 ev es otthon vagytok a ti kis ferre tett penzetekkel....utana persze otthon is dolgozni kell de mar nem kell szamolgatni a penzt!!!!
2015. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon rosszul. De az anyagi nélkülözést még elviselném valahogy, viszont a lelki szegénység, amikor a családodra se számíthatsz, mert gyűlölnek, az annál is rosszabb. Akkor már inkább leszek anyagilag szegény. A legrosszabb az, amikor se pénz nincs, se szeretet, semmi. Jelenleg ilyen az életem:(
2015. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Miért rágott be rád a családod? :;(
2015. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakmád van, hogy ennyire rosszul keresel? Miért kell orvosokra költened?
2015. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!