Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy 16 éves...

Mi a véleményetek egy 16 éves lány, és egy 36 éves férfi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Beteges?Undorító?Vagy talán ez a menő mostanában,vagy szégyelni való?

2015. ápr. 5. 21:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
17%
Remélem nekem is lesz ilyen tinipionám ennyi idősen. :) Na nem barátnőnek, csak használatra.
2015. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
25%
Én és a barátom 2éve vagyunk együtt :) Én 20 vagyok, ő 40. Szóval ugyanannyi a korkülönbség mint nálatok. Én megértelek, mert a fiatalabb(korodbeli) pasik éretlenek. Nekem sose jöttek be a velem egykorú pasik. Persze volt olyan akit megnéztem, mert jól nézett ki, de komoly kapcsolatot nem tudtam volna elképzelni. Egy 16éves sràc nem gondolkozik a jövőjén, hanem elmegy bulizni, szedi a szteroidokat, hogy jól nézen ki és menő legyen.. De ezt megfogja bánni majd ha idősebb lesz és gyereket akar..
2015. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 18 évesen és utána 20 évesen is volt ilyen korkülönbséggel barátom. Most látom, mekkora hülyeség volt. Az elsőnek azért kellettem, mert fiatalabbnak néztem ki a koromnál és utólag derült ki, hogy már volt kiskorú megrontásáért elítélve, én meg tökéletes voltam neki nagykorúként a kislányos pofimmal.

A másiknak nem voltak beteges hajlamai, csak beképzelt és addig tartott a kapcsolatunk, amíg nem voltam a tapasztalatlan kislány mellette, aki áhítattal fogadja el amit mond. Amint elkezdett saját véleményem is lenni (és ez nem egyezett az övével) egyből ne lett olyan harmonikus a kapcsolatunk.

Nem mondom, hogy kivétel nélkül minden nagy korkülönbséges kapcsolatban beteg a pasi, csak szerintem nagyon nagyon ritka az, ahol tényleg egymás társai és hosszabb távon együtt maradnak.

2015. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de úgy vettem észre hogy egy páran félreértettek. Szóval most akkor közlöm,hogy nem én vagyok az a lány!
2015. ápr. 5. 22:39
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
Minden kapcsolat az éretlenebb fél szellemi szintjén mozog. A "tapasztaltabb" ugyanis le tud ereszkedni, a másik viszont nem tud hirtelen felnőtté válni. A szóban forgó párkapcsolatról azt mondanám, ultragáz, mert egy nőiességét épp csak próbálgató, testileg már fejlett, de agyilag még szinte gyermeklányt manipulál a másik fél, és még ha őszinte szerelem is a 36 éves fél részéről, akkor is szégyen, hogy meglett férfi létére egy tinédzser szellemi szintjén mozog felfogásban. Hogyan is lehetne egy 16 és egy 36 éves személy igényeit és távlati terveit összeegyeztetni? Sehogy. A férfi afféle fogadott lányaként tekint a lányra, akit néha tanítgat, néha utasítgat, néha pedig kettyintget. Ha szellemi partner számára a lány, akkor pedig súlyosan vissza van maradva értelmi fejlődésben. A lány számára egyébként lehet, hogy menő bizonyos körökben (semmiképp sem a meggondoltabb lányok között, inkább azok között, akik felszedett pasikban mérik az értéket, nem észben), a férfi pedig lehet menőzik a haveroknak, hogy milyen fiatal libát h*lyít. Valójában azonban mindkét oldalról inkább szánalmas a kapcsolatuk.
2015. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális ennyi idősen a 20 év körkülönbség. Egy majd' 40 éves férfinek biztos van vmi defektje, ha kapcsolatra keres egy 16 éves lányt. De még valószínűbb az, hogy friss hús, szűk suna, feszes bőr, mell és fenék, és könnyebben átverhető és lenyűgözhető (egy 16éves sokszor már attól is elalél, hogy a pasi milyen lovagias, ha 1x elviszi a Mekibe hamburgerezni). A lány meg apakomplexusos valószínűleg, vagy annyira elege lett az éretlen korosztályából, hogy átesett a ló túlsó oldalára... hacsak nem direkt használja ki a férfit.
2015. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
20%
Férjem és köztem 32 év a korkülönbség,8 éve élünk boldogan,van egy közös 5 éves kislányunk.Ennyit a korkülönbségrol.
2015. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
73%
sok ennyi idős ,szerencsétlen embernek pont ,hogy tetszik az mikor nem mozog egy szinten szellemileg a nővel.irányítható ,naiv ,tapasztalatlan.az okos ,talpraesett nőktöl sokszor félnek a férfiak ,őket valóban nehezebb lenyűgözni ,akár még felül is kerekedik a férfin bizonyos dolgokban (akár karrier,végzettség,kereset szempontjából).betegesnek nem mondanám de nevetségesnek inkább.16 éves az még kislány ,nem hiszem sok közös érdekődési köre lenne egy 36 éves férfival(még leírni is vicces).egyértelműen kihasználja testileg és ez minden.szánalmas ember
2015. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
84%
18, 13-as válaszoló vagyok, pont ez volt nálunk is! Amint nem voltam elalélva attól amit mondott, elkezdtem visszapofázni pl. politikai témákban, hogy én azt nem úgy látom, nekem más véleményem van, egyből repedezett a tökéletes kis kapcsolatunk.
2015. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is ugyan ez volt utolsó! 20 voltam mikor összejöttünk ő 31. Minden lila köd... Aztán ahogy tanultam,dolgoztam,meglett az önálló véleményem jött a megváltoztam duma,túl nagyszájú vagyok stb. 6 év után szakítottam.
2015. ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!