Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratom kisbabat szeretne a...

Baratom kisbabat szeretne a kozel jovoben?

Figyelt kérdés
A baratom 30 eves lett, 1 eve vagyunk egyutt. Mikor osszejottunk sokat beszelgettunk errol, h o mikor szeretne gyereket stb.. mert eleg nagy korkulonbseg van koztunk.. Tegnap feljott a tema megint, es mondta hogy sokat gondolkozott ezen miota betoltotte a 30at. Es mondta h a kozeljovoben szertne majd egy gyereket. En is szeretnek , de en most jarok foiskolara, mindenkepp be szeretnem fejezni. Nagyon jol megvagyunk, o is eltudna velem keozelni, en is vele, de ez h en 11 evvel fiatalabb vagyok, es ahogy befejezem a fosulit 23 leszek, de o mar 34. Ugy gondolja h mi van ha var akkor 5 evet "ram" de ket dolog is ketseges az hogy en meg akkor is ugy gondolom e hogy vele maradok vagy a masik hogy en addigra meg mindig nem dolgoztam, nem kapok penzt, es ha ot vmi eri akkor mi lesz velunk. De erre az a valaszom, h igen ha 24 evesen szuletne kisbabam, mire akar csak suliba mehetne en meg mindig nem lennek elkesve azzal h a szakmammal foglalkozzak, foleg ha ovibe mennestb. Egyenlore nem jutottunk dontesre, h egyutt maradunk e vagy nem, kiegeszitjuk egymast es annak ellenere h ekkora a korkulonbseg es mas mas eletszakaszban vagyunk ( ebbol latszik a baba dolog is ) de kolcaonosen ertekeljuk egymast, es o is mondta h nehez lenne talalnia masik olyan not akinel stimmel minden... es en is ugyanezt mondhatom el, egyszeruen mas ferfiban nem latok fantaziat, mindig is ot akartam mar par evvel ezelott is. A lenyeg az az, h nem tanacsokat varok!!! Hogy szakitsunk es hasonlok. Hanem tapasztalatokra lennek kivancsi aki jartas a dologban vagy ismer hasonlo kapcsolatokat!
2015. ápr. 7. 09:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen kérdéseket rögtön törölni kellene. Megmondja, hogy mit lehet válaszolni.

Ó felnőtt, családot szeretne, te gyerek vagy, magad sem tudod mit akarsz.

2015. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Azert mert te nem tudod ertelmezni a mondatot... Nem most akar csaladot hanem par ev mulva. De en meg akkor sulin vagyok. Tudom hogy mt akarok: vele maradni. Tapasztalatra lennek kivancsi mint irtam nem VELEMENYRE.....
2015. ápr. 7. 09:43
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Ebben a kérdésben nem lehet kompromisszumot kötni. Egy gyerek vagy van, vagy nincs.


A barátod felnőtt és már ott tart, hogy családot akar, te pedig nagyon nem. Még nagyon nem.


Egyetlen tisztességes megoldás van, ha szakítotok. Mert neki joga van családot alapítani, hiszen arra vágyik, ott tart az életben. Neked meg még sok minden kell addig. Ha szeretitek egymást, hagyjátok, hogy a másik boldog legyen.

2015. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
11 év korkülönbség nagyon sok akkor, amikor az egyik fél még csak 19 éves. Hiába stimmeltek egyébként, a gyerek kérdés még a legbiztosabb kapcsolatokat is nehézséget okozhat. Nem láthatsz előre. De 5 év után te még mindig csak épphogy elmúltál 20 éves és lehet, hogy akkor is korainak fogod érezni a gyereket - ami teljesen rendben van. Viszont neki sokat számít az 5 év is, ha utána újra kell kezdenie.
2015. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
48%
Elsőnek igaza van! te gyerek vagy még max viháncolnál még, ő meg már igazi családot szeretne. ennyi.
2015. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, te már kamaszlány fejjel beleszerettél egy férfibe, aki most végre a tiéd lehet, persze, hogy azt érzed, hogy más férfiben nincs fantázia, minden tökéletes, és örökké együtt akarsz lenni vele. Persze, mert ő volt az álmod. Viszont a realitás talaján egy ilyen kapcsolatnak sok helye nincsen, hiszen te is látod, hogy az ellentmondások megoldhatatlanok. Én a helyedben élvezném, amíg lehet, hiszen boldogok vagytok gondolom, de (ez szigorúan csak az én meglátásom, nem mondom, hogy neked kell ezt tenned, hanem hogy én tenném ezt) évek múlva, amikor már lecseng ez a megkaptam-az-álmomat-dolog, akkor úgyis tovább kell lépni egy olyan társ oldalán, aki éppen azokkal a kihívásokkal néz szembe, amivel te is. Én ezt láttam édesapám kapcsolatán is. Neki tizenhét évvel fiatalabb partnere volt, szerették egymást, de nyolc év után feladták, mert totál mást akartak elérni éppen.
2015. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értsek az elsővel. Megmondod, mit lehet válaszolni, akkor minek kiírni a kérdést?

A kor pedig nem feltétlenül perdöntő. Te valóban tini vagy még, ez az írásodon és a hozzáállásodon is látszik.

2015. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek több ilyen kapcsolatot... a variációk:


1. A lány beadja a derekát, szül egy gyereket, abbahagyja a főiskolát. X évig remekül elvannak, majd minden egyes vita hevében előjön, hogy a lány feladta a srácért az álmait!


2. A lány beadja a derekát, szül egy gyereket, levelezőn folytatja a tanulmányait. Majd gyes után munkába áll, karrierje töretlen, hiszen azt nem szakítja meg szüléssel.


3. A lány elvégzi a sulit, utána szül, egy év után a gyerek ment bölcsibe, a többiben lásd a 2-es pontot.


4. A lány ragaszkodik az elveihez, a fiú nem várta meg, ő gyereket szeretett volna. Azóta mindketten boldog párkapcsolatban, mással. A srácnak már van 2 gyereke, a nő meg mindig tervez, mert a munkahelyén mindig van olyan projekt, ami miatt nem alkalmas az idő gyermekvállalásra. Jövőre tölti a 40-et.

2015. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

Házasságról miért nincs szó, ha gyereket akar?

Te még nagyon fiatal vagy, ráérsz még szülni.

Ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.

2015. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%

Én csak azt nem értem, hogy ha pár év múlva esedékes a gyerekprojekt akkor minek erről most nyavalyogni? Felesleges. Nem ráérsz akkor agyalni ezen az egészen amikor eljött az ideje? Amikor a párod már nem a közeljövőben, pár év múlva hanem azonnal akar gyereket?? Tudod, hogy mennyi minden változik pár év alatt???? Elárulom, rengeteg sok minden változik.

Inkább tanulj rendesen, mert egyetemista létedre borzalmas a fogalmazásod, helyesírásod.

Ne olyannal foglalkozz ami csak pár év múlva esedékes..

2015. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!