Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek hozzá...

Szerintetek elmenjek hozzá vagy ne?

Figyelt kérdés
A szüleim külön élnek 2 éve. Én 21 éves vagyok.Apuval mostanában eléggé megromlott a viszonyunk.Mert eggyik este elmentem hozzá és elő jött hülyeségekkel tudja hogy anyunak van már másik barátja és idegesíti meg azt mondta hogy én hogy hagyhatom,hogy anyu egy jóval fiatalabb férfivel járjon.Meg elküldött a házból.Azóta nm beszélek vele. Irtam ünnepekre de semmi választ nem kaptam.Attól félek ha elmennék megint elküldene.Irtam ünnepekre neki üzenetet akkor se kaptam semmi választ rá.
2015. ápr. 9. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért mennél el? Apukád viselkedett bután, aztán még ráadásul nem is írt vissza, mikor az ünnepekre írtál neki. Szerintem ne keresd vele a kapcsolatot. Majd ha ő akar, akkor jelentkezik.
2015. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fájdalmas neki ami közte és anyukád közt történt, hagyj időt neki hogy megemésszeti. Később még helyre lehet hozni a kapcsolatot ha mindketten akarjátok.
2015. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el hozzá. Nagyon maga alatt van, jót tenne neki, ha érezné, hogy szereted.
2015. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Én a nagybátyámmal jártam így...

Elmentem, akkor fél órát cseszegetett, hogy eddig ,iért nem mentem... maradt egy kis idő egyébre, akkor rájöttem, hogy azért egész jó arc...

Aztán nem mentem egy darabig, azután meg azért, mert attól féltem, megint izélgetni fog....


Ez ismétlődött párszor, - bár bánom, de hát meghalt.

Szóval menjél, lehet kellemetlen lesz, de, ahogy kitűnik te szereted, annyit viselj el.

Azért ne hagyd annyiban azt se, hogy nem válaszol, lehet, maga alatt van, de attól még viselkedjen. Főleg a lányával, akivel uhgye mi baja volna?

2015. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!