Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyorsan! Elmenjek hozzá most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorsan! Elmenjek hozzá most? Ezzel nem tűnne komolynak a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki Pesten tölti a Karácsonyt. Nem tudom, hogy mi van közöttünk, mert én nagyon kedvelem, csak elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren, ezért ráhagyok minden lépést, kezdeményezést...

Viszont ma Szenteste van és ilyenkor a legtöbben a családjukkal vannak. Azt mondta, hogy ő amúgy is egyedül lett volna, csak nem itt, hanem Londonban, mert az anyukája Párizsban él, az apukája pedig Dubaiban és a legutóbbi Karácsonyait mindig egyedül töltötte, vagy olyan személlyel, aki nem sokat jelentett neki.


És most arra gondoltam, hogy esetleg meglepném a hotelben, mert itthon mi már befejeztük a vacsorát és mindenki tévézik, netezik, elvan a saját szobájában, a szüleimnek fel sem tűnne szerintem, hogyha elmennék.

Viszont nem tudom, hogy ez nem lenne-e túl tolakodó, vagy nem tűnne nagyon komolynak a kettőnk "dolga".


De ha mennék, akkor valószínűleg hogy több is történne közöttünk, mert már nagyon szeretném, de azért olcsó lánynak sem szeretnék tűnni.


2014. dec. 24. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben el mennék *-*

hajrá kislány :D

2014. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
csak nehogy meglepődj, hogy mégsem egyedül van..
2014. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jot akarsz magadnak maradsz otthon a seg.geden!
2014. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ajállanám, hogy indulás elött hívd fel! Egyáltalán tényleg a hotelben maradt, vagy jár egyet valamerre, esetleg betévedt valahova.

De lehetséges, hogy nincs is egyedűl és akkor Te lepődnél meg váratlanúl!

Ismeretlenűl is drukkolok nektek!

Szép Karácsonyt!

2014. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Filmbe illő lenne, ha most odamennél és egymásnak esnétek, de...

- mi lesz a folytatás?(nem is Magyarországon lakik)

- mi lesz ha másvalakivel van?

- mi lesz ha nincs is ott?

- mi lesz ha megbánod ezt az éjszakát?


Annyi minden van ami miatt rosszul is sikerülhet az este.

Gondold át jó, légyszíves. :)

2014. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi rossz történhetne?
2014. dec. 24. 20:14
 7/9 A kérdező kommentje:

A hotelben van, a kérdés kiírása előtt fejeztük be a beszélgetést és most is küldött egy képet.

Én is Angliában élek, ott ismerkedtünk meg.

2014. dec. 24. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
én azért megkérdezném előtte.. bár te tudod, hogy mennyire spontán típus.
2014. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Érdekelne mi lett a folytatás :)
2014. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!