Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy Európa közepén a XXI. században egy fiatal házaspár magázza egymást?

Figyelt kérdés
Mi ezt csak hallottuk egy párról. Nem tudjuk elhinni. Viszont kipróbáltunk egy éjszakát magázódva. Mindig kibuggyan a nevetés belőlünk ha eszünkbe jut. Meg fogjuk ismételni. Nektek mi a véleményetek?

2015. ápr. 10. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Én 10 éves koromban is magázódva beszéltem a barátnőmmel, és archaikusan fogalmaztunk. 4 év barátság után tegeződtünk össze.

Az anyámmal és a kedveseimmel is szoktam így tenni.

Ez az intim játéknak egy formája.:)

2015. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Olyan apro formaság. Nem attol vagy XXI. századbeli!!!!!
2015. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez tetszik.Este kipróbálom a férjemmel.A gyerek előtt nem,mert körberöhög minket:)
2015. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Ja, szerintem is menő.
2015. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Poénból mi is szoktunk néha magázódni, de azért komolyan nem tudnám elképzelni. Nagymamámék elég régimódiak, de még náluk sem hallottam ezt, dédnagyszüleimnél sem, tehát szerintem totál kihalt ez. Nem is tudom hol/mikor volt szokás.
2015. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, én a kutyáimat szoktam magázni, úri soruk van:D

A párommal nem szoktuk egymást magázni, de ő amúgy sem vevő az ilyesmikre sajnos.

2015. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Olyan apro formaság. Nem attol vagy XXI. századbeli!!!!!"


Mi akkor is középkorinak tartjuk. Mi jöhet ezek után még?

A lyukas hálóing?

2015. ápr. 10. 18:24
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Pároknál nem hallottam még, de több 35 év körüli ismerősöm van aki a szüleit magázza! Neki úgy természetes, úgy nevelkedett fel. :)
2015. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Maguk itt elbeszélgetnek a témáról, sőt vannak akik komolytalankodnak is. Pedig ez egy komoly kérdés.

Pediglen attól, hogy magázódnak még nem lesznek kevésbé XXI. századiak.

Semmi baj azzal, ha a mai modern korban beszélik meg maguk a modern témákat, pl. hogy kinek milyen mikroprocesszor van a seggében.

2015. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még azt akartam hozzátenni, hogy az egyik barátnőm is így beszél a párjával :-)
2015. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!