Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy megromlott...

Létezik olyan hogy megromlott egy kapcsolat, de mégis valami érzés van, van közös gyermekünk, lehet hogy csak miatta, lehetséges hogy újra működjön köztünk?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél akarja, és még érzelmek is vannak, érdemes párkapcsolati tanácsadóhoz fordulni. Segít rávilágítani olyan prolémákra, melyeket esetleg Ti ne vesztek észre, e megoldva helyrehozatóak a dolgok. Ezt mindketten akarnotok kell.
2015. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a párkapcsolati tanácsadó meglehetősen felkapott dolog lett, még ha nem is annyira hasznos. Egyrészt nem mindenki számára elérhető sem anyagilag sem helyileg, másrészt nem mindenki szereti face to face kiteregetni a családi szennyest.


Kérdésre válasz: igen, lehet. Ha akarják és meg van a kellő kitartás, mert nem egyszerű. Nekünk sikerült, azóta tesó is van nem csak 1 gyerkőc :)

2015. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nálunk megromlott a kapcsolat, 7 év után. Van 2 kicsi gyermekünk. A hét kb felében együtt lakunk, a másik felében ő az anyjánál. A gyerekek miatt van így, ragaszkodnak az édesapjukhoz. Ő még érez irántam valamit, én már nem. De csak a gyerekek miatt nem fogom feláldozni a boldogságomat és nem fogom elvenni magamtól és gyerekektől a lehetőséget, egy másik boldog kapcsolat reményét.

De láttam már arra is példát hogy megvolt még a tűz csak szunnyadt....és újra tudták kezdeni.

2015. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Azért írtam a párterápiát, mert ha az exem hajlandó lett volna eljönni velem ilyenre valószínű még együtt lennénk. És én azt vettem ki, hogy itt mindketten akarjátok, meg kell próbálni. Szerintem az én exem nem is szeretett már engem, ezért nem jött el velem. Ha mindkettőtöknél van érzés menjetek el.
2015. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! 
2015. ápr. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!