Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha engem meghívnak valahova,...

Ha engem meghívnak valahova, de kikötik hogy a feleségemet nem vihetem, eszembe sem jut hogy elmenjek. Miért maradok az álláspontommal ennyire egyedül?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy egyedül, én se mennék, de hogy kap az ember ilyen meghívást?????
2015. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ miért nem mehet, ha olyan rendezvény ahova pl csak munkatársak hivatalosak, vagy senki nem viszi a családját, érthető, így miért ne mehetne egyedül az ember.
2015. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hova szól a meghívás. Ha egy kanbuliba, ahol nem lesznek nők érthető. Vagy egy munkahelyi összejövetelre, ahova szintén senki nem viszi a párját, az is érthető. Ma másról van szó, ahova párok mennek, az már nem az.
2015. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Többször találkozok olyan esettel, hogy például esküvőre, lakodalomba csak a férjet, vagy csak a feleséget hívják meg. Ilyenkor sokan azt az álláspontot képviselik, hogy nem vagytok összenőve. Menjen egyedül, akit meghívtak. Szerintem az ilyen egyszemélyre szóló meghívás akkora bunkóság, hogy nekem eszem ágában sem lenne eleget tenni az invitálásnak.
2015. febr. 9. 22:09
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ


Pl a férjemet meghívták egy hazi buliba,mahova engem nem..

Mert csak pasik lesznek, pasi buli, feleségek, nők nelkül..

Vagy munkahelyi,mahova nem..

Esküvő..stb..tök jogos, fordított esetben én sem mennek, ezek tipikusan páros események..


Ki van az álláspontoddal szemben?


Mertboke hogy nincs az emebr összenőve,elmegy egy estere a haverokkal, munkatarsakkal akárkikkel..de egylakodalom,mvagy akár nem kimondott pasis, csajos szülinapozásra is fura ha pár nelkül hívjak az embert..

2015. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy egyedül. Bár én nő vagyok. Persze egy dolog ha céges zárt körű rendezvény van (oda nyilván nem visz a férjem), viszont máshova eszébe sem jut elmenni nélkülem és nekem sem Nélküle... Nem szórakozunk külön. Így sincs túl sok szabadidőnk. Ami van, azt eszünkben sincs külön tölteni.
2015. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát esküvőre én sem mennék a férjem nélkül, még akkor sem, ha mondjuk munkatárs hív meg. Ha annyira jó a viszony, hogy a vacsorára , lakodalomba is hívnak, akkor 1+ fő nem hinném, hogy számít, ha meg csak az esküvőre, akkor nem mindegy jön vagy nem?
2015. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Jó esküvőn leszámítva, ha tenyleg mint munkatársi csapatot hív meg minket, avgy a ferjemet, akkor oké..de az más
2015. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

én azzal egyetértek, hogy nincsenek összenőve, rosszul vagyok az olyan pároktól, ahol csak dolgozni járhatnak el egymás nélkül, (ex is ilyen volt, ha én el akartam menni moziba, mondjuk, ő meg dolgozott, vagy nem akart eljönni, akkor nekem se lehetett).


viszont az túlzás, hogy esküvőre, meg ilyen eseményekre ki van kötve, hogy nem mehet...

2015. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Le lehet pontozni, de mi nem vagyunk összenőve.


Mondjuk esküvőre nem valószínű, hogy elmennék csak egyedül - viszont ha a kolléganőimmel hívnak és megyünk jópáran, ismerem a társaságot, akkor igenis mennék a férjem nélkül is.


Ugyanígy voltunk már nem egyszer külön szórakozni vagy eljárunk a barátainkkal is külön-külön.


Nekünk így esik jól, nem tudom mi a furcsa ebben. Ha más nem akar a házastársa nélkül menni megértem azt is, de hogy ezen vitatkozni minek, azt nem. Kinek így, kinek úgy.

2015. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!