Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan cselekednétek ebben a...

Hogyan cselekednétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom keresztapa lesz. A kisfiú jövendőbeli keresztanyukaja kint él Németorszagban de keresztlőre nem tud hazajönni. Az anyuka mondta paromnak hogy mi leszünk a keresztszűlők úgy készüljünk .

Evvel csak egy baj van.. Én erről nem tudtam mert nem voltam ott mikor beszéltek. A szülőket nem ismerem sem a kisgyermeket.



2015. ápr. 10. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs lehetőség meglátogatni őket, így megismerni?
2015. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetbe de nem egy városban élünk és a keresztelő nemsokára lesz .
2015. ápr. 10. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem vállalnám el. Úgy illik, hogy felkérnek keresztszülőnek, nem pedig közlik, hogy az leszel és kész.

A kérdésből nem derül ki, hogy ki az anyuka, de eléggé tuskó szegény.


A párod beszélje meg az anyukával, ha már akkor nem jutott eszébe, hogy kikéri a te véleményed is...

2015. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Helyből elutasitottam. Emiatt is Kedves Második válaszoló és amiatt is hogy ugye én csak "kiegészitő" lennék, felelőséggel nem tartoznék a kisfiú iránt de az hogy nézne ki már amikor nem leszünk együtt a párommal és olyan gyerek kereaztanyja lennék akivel pàrszor találkoztam?!!!

Amúgy anyuka nem bunkó.. Csak kényszerhelyzetben van sajnos.

2015. ápr. 11. 00:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Elnézést nem bunkó hanem tuskó :)
2015. ápr. 11. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs kényszerhelyzetben. Nem kötelező két keresztszülőnek lennie. Nekem is csak egy van.
2015. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy meg ez a keresztelő mivel nem vagyok megkeresztelve.
2015. ápr. 11. 00:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy megkeresztelve, akkor szerintem nem is lehetsz keresztszülő.
2015. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Böven elég egyetlen keresztszülö.


2. A kereszstszülönek nincs semmilyen felelösége, az egész csak egy parádé.


3. Ha nem akarsz, nem kell keresztszülönek lenni.


4. Ha nem vagy megkeresztelve, akkor eleve nem lehetsz keresztszülö.

2015. ápr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező írta:

"Elnézést nem bunkó hanem tuskó :)"


Elnézést, hogy offolok, és nem tudom, pontosan melyik szereplő a történetedben a bizonyos anyuka, de szeretném közölni asszociációmat:


Még a németek között is akadnak sportszerűek. Főleg a német (származású) valódi művészek között.


(Csak mellékesen, zárójelben jegyzem meg: valódi művészi érzékkel bíró alatt lényegében azt értem, hogy az önkifejezésben, és a létezés globális megismerésében érettebb az átlagnál az illető, és ennek kivitelezéséhez képes felhasználni művészi eszközöket, de azokat nem öncélúan, hanem a kifejezésnek alárendelve. De ez utóbbi már az off-nak is off-ja, elnézést a kitérőért...)

2015. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!