Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ti hogy cselekedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ti hogy cselekednétek ebben a helyzetben? = (

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap voltunk 10 hónaposak, és ma reggel szakított velem :'(

Sokat veszekedtünk, de az elmúlt kb 3 hétben szinte csak a sulibal találkoztunk. Úgy gondoltam tegnap, hogy ezt megkéne beszélni. Ám ő arra jutott, hogy ennek semmi értelme, és kár folytatni =(.

Később meg olyat mond, hogy felejtsem el ezeket, reggel menjünk együtt suliba és nyugodjak meg szépen. Még ígyis végigsírtam az éjszakát, de vártam a reggelt.

Reggel várom előttünk, meg is érkezik, megcsókolna de mondtam, hogy most ne kérlek :/ valahogy nem ment ezekután.

Egész úton fura volt velem, bár megértem...csak ami mocsokság tőle, útközbe mnodta azt, hogy szakít, és ugyanúgy jött mellettem, én már könnyeztem, beértünk a suliba és csak annyit mondott hogy Szia.

Fáj ez az egész :'( Azt mondta, hogy szeret, de ez így nemjó neki....

Annyira szeretem :( itt bőgök mióta, suliba órákon is volt, hogy elsírtam magam :/...annyira vágyom az ölelésére a szavaira :'(

Mit csináljak, hogy újra együtt lehessünk? :/ Várjak egy picit, vagy álljak elé és mondjam meg neki, hogy én ezt a szenvedést nem akarom és hogy nekem Ő kell? :/


2009. nov. 26. 15:31
 1/5 anonim válasza:
ami nem megy azt nem kell erőltetni...de azért hajrá(Y)
2009. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csaba...ertelmetlenul dumal...es nem logikus a tetteivel..Ennyi...hagyd beken, szar tudom...de mast mond mit amit csinal..es ez nem jo, mert szerintem o sem tudja mit akar....nyugodj le, tisztazd le magadban amit rosszul csinaltal a kapcsolat alatt.Probald azokat majd a jovoben kijavitani, es varj...ne rimankodj..ne konyorogj..mert az elkovetkezo napokban ugyis meglatod mi lesz ennek a vege.Ha meg akar, akkor visszajon, de ha mar sok volt neki es nem lat eselyt a javulasban akkor pedig elmegy.Sok sikert!
2009. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg sem indokolta, hogy mi a szakítás oka?!

Nehéz helyzetben vagy, mert feltételezem (az iskola miatt), hogy még fiatal vagy, legalábbis fiatalabb, mint én. :)

Sajnos régebben még hajlamos lettem volna menni utána, megalázkodni neki, aztán jöttek az évek és a tapasztalatok, és rájöttem, akárhogy fáj, nem érdemes.

Aki menni akar, hagyni kell. Aki meg így szakít hipp-hopp, még elég gyerekes lehet egy kapcsolathoz.

Ráadásul még nem tudhatod, hogy mi lesz az egészből, azt viszont ne hagyd, hogy esetleg macska-egér játékba kezdjen veled.

Ne mondd meg neki szerintem, hogy neked Ő kell, inkább várj, bár pokoli nehéz. Csúnyán hangzik, de neked hiába van szükséged rá, ha neki nincsen rád. És azt gondolom, te sem szeretnéd, hogy a könnyeiddel befolyásold, és sajnálatból veled maradjon.

Ne haragudj, ha kicsit keményen fogalmaztam, de sajnos másképpen nem tudtam leírni.

Kitartást!!!

2009. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

könnyek szöktek szemembe kicsit, ahogy olvastam, de igazad van =(

nem tudom, hogy fogom kibírni...:'(

és köszönöm a hozzászólásokat

2009. nov. 26. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj de édes vagy! Hát, a pasid elég bunkó volt, erre ezt tudom mondani... elég fiatalok lehettek, és szerintem még ő sincs tisztában a saját érzéseivel. Szerintem kár vele foglalkoznod, ha annyira nem tisztel, hogy megmondja kerek-perec, mi a baja, akkor kár rá egy percet is pazarolnod. Jön majd más, aki sokkal érdemesebb és érettebb lesz, mint ez a srác. Most koncentrálj a tanulásra, hogy bekerülhess egyetemre és zsongjanak körülötted a jóképű egyetemes pasik ;) Hajrá!
2009. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!