Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor hallotok egy fiatal nőt csúnyán beszélni (akár a családban, vagy bárhol)?

Figyelt kérdés

a fiatal nő alatt kb a 18-35 éves korosztályt értem.

Sok olyat hallotok aki csúnya szavakat használ? Mi az első benyomásotok az ilyen nőktől?

írhattok nemet és kort is!


2015. ápr. 11. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Elszomorodom. Kár volt megszólalnia. Igen, sajnos ismerek ilyen nőket. Őszintén, kár értük. Csodás külső, és amikor beszél... mélyre zuhan az összkép. N31
2015. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is jólnevelt voltam, de úgy gondolom, hogy igenis vannak olyan helyzetek, amikor egy-egy káromkodás jogos, és segíthet levezetni a feszültséget (pl ha meglopnak, vagy nagyon fáj valamim). Persze, ha kötőszóként használ olyat, amit kisípolnának, az nagyon gáz, de egy férfinél is, és egy idősebb embernél is! Szóval nem ítélkezem elsőre, de ha ez a folyamatos stílusa, akkor ha lehet, kerülni fogom. (22 N)
2015. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, a leírt korosztályban elég nagy a szórás.

szerintem se gáz ha valaki egy héten egyszer, amikor úgy jön ki a helyzet mond egy csúnya szót.

én is szoktam néha, de ha beszélgetek valakivel akkor temészetesen nem. csak ha belerúgok a székbe, vagy megint az ágy mellett hagyja a súlyzóit a párom, én meg átesek rajta akkor kiszalad pár csúnya szó.

de rám leginkább kamaszként volt jellemző , amikor próbáltam menőnek tűnni a baráti társaáságban(főleg fiúk között)

aztán gimiben olyan helyen tanultam, ahol már nem volt divat .

a családban se szokás káromkodni, még sosem hallottam pl a nagyszüleim/szüleimet csúnyán beszélni.

a barátom családjában szoktak, talán emiatt néha abarátom is.

szerintem már legalább akkor amikor anya /apa lesz valaki, illik mellőzni, legalább otthonról

2015. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A korosztályba illő nő vagyok

szoktam csúnyán beszélni, de csak ha valami/valaki nagyon felidegesít. De akkor se mindig, mert ugyebár munkahelyen nem lehet. Egy jókora szaftos anyázástól megnyugszom.

Szóval eléggé álszentség lenne azt mondani, hogy elítélem a dolgot vagy valami.

Azt viszont nem értem, hogy mire jó, ha valaki kötőszavak helyett használja a b..dmeg-et.

2015. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha hallok egy káromkodást, abból nem vonok le messzebbre menő következtetéseket, mert ha vmi nagyon felidegesít, én is szoktam... legalább kiadom a feszültséget. De az undorító, amikor vki úgy beszél, hogy minden 2. szava káromkodás, és a b...meget kötőszóként használja, a barátnőit pedig ribinek nevezi.


26/N

2015. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Fiatal nő vagyok, és szoktam, így nem zavar mástól sem. Szerintem maga a stílus sem mindegy. Tehát ha valaki nemtörődöm módon, rágót csámcsogva bmeg-ezik megállás nélkül, az idegesítő.


Ahogy elgondolkoztam, én kihangsúlyozásra szoktam használni. Ha valaki felidegesít, az kib@$zott hülye, ha állok, és perceket kutatok a táskámban a kulcsomért, és csak lejjebb csúszik, akkor a f@$zba már, vagy a barátnőm a menyasszony ruhapróbáján qrva jól nézett ki.

2015. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!