Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tudd segiteni? Mit...

Valaki tudd segiteni? Mit tehetnék vagy tehetek egyártalán bármit is?

Figyelt kérdés
Itthon minden nap már ordítanak velem és minden nap sírok lassacskán meg mindent a fejemhez vágnak már.Amúgy is egy nagyon érzékeny lány vagyok.:'( és mindig orditanak a legkisebb dologért is pedig tanulok is az átlagom 3,8... mit tehetek vagy a gyámügy tenne valamit mert lassan ideg össze roppanást kapok ja és 15 éves lány vagyok Szegeden élek...

2015. ápr. 12. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
mivelhoyg ott élsz 15 éve kb tudod mit várnak el, hát csináld meg mielőtt ordítanak érte. 3,8 pl nem egy lehidalós átlag, ne tálald úgy, mintha szín ötös lennél. És nem, ordibálás miatt nem száll ki a gyámügy.
2015. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyedben bemennék egy intézetbe. Sokkal jobb sorsod lenne. Tudod a te szüleid és a fiatalabb korosztályúak nagy része már teljesen alkalmatlan a szülői feladatok ellátására. Én ismerek olyanokat, hogy a kutyámat sem bíznám rájuk.
2015. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert egy intézetben majd mindenki olyan szépen, szeretettel fog beszélni veled... mikor a nagylányok, akik hatan testvérek összevernek, elveszik mindenedet, aztán ha szólsz a nevelőnek az közli, hogy őt nem érdekli, oldjátok meg.. persze, fordulj a Gyámügyhöz, legyél önként intézetis, az biztosan jobb lesz :/
2015. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, lehet, hogy van az iskoládban is.
2015. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de én ezt ugy értettem de el felejtettem oda irni hogy át rakhatnának- e a nagyszüleimhez vagy keresztapához?
2015. ápr. 12. 09:27
 6/8 A kérdező kommentje:
A pszihologussal az a baj hogy ismeri anyámat és el mondaná neki hogy ott voltam és mindent amit mondtam..
2015. ápr. 12. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Veszekedések miatt biztos nem.
2015. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a szülő engedélye kell hozzá, hogy pszichológus foglalkozzon veled. De nyilván nem csak veled foglalkozna, hanem anyáddal is hatással lenne, jobb belátásra tudná bírni. A pszichológusnak titoktartási kötelezettsége van, anyádnak csak annyit mond rólad, ami feltétlenül szükséges.
2015. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!