Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon vagyok lakáshoz kötve....

Itthon vagyok lakáshoz kötve. Hogyan tudnék segíteni a páromnak?

Figyelt kérdés

Ellátom a háztartást, mosok, főzök, rend van és finom étel, mire hazaér, de elég kevésnek érzem. Eddig mindig dolgoztam, most egy jó darabig nem fogok tudni. Soha ennyi sütemény nem volt itthon, mint mostanában... Lustának érzem magam.


Szeretnék a családi kasszához még jobban hozzájárulni valami itthonról végezhető online munkával. Tudtok ilyet? Napi 2-3 óra bőven beleférne az időmbe.Kicsit hasznos szeretnék lenni.


2015. febr. 20. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaja, szeretnék én is olyan online munkát, hogy napi 2-3 órával pénzt is keressek vele... Meg mindenki más.

Inkább töltsd el hasznosan az időd, tanulj nyelvet vagy valamit, ami a szakmádhoz kötődik, esetleg vaterázz, kereskedj kicsit.

2015. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb online munka sajnos kamu.

Ha van olyan végzettséged, vagy jól beszélsz nyelvet akkor érdemes megpróbálni.

2015. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így nem lehet tanácsot adni, ha nem adsz meg alapvető információkat sem magadról. Mi a végzettséged, mihez értesz, miért vagy lakáshoz kötve, fizikailag mennyire vagy terhelhető, merrefelé laktok.. ilyesmiket tudni kellene, mielőtt javaslunk valamit.
2015. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Online munkát nem tudok, de van más is, amit otthon lehet végezni, persze attól függ, hogy mihez értesz. Pl. lehet korrepetálni nyelvből vagy bármilyen más tantárgyból. Ez otthon kényelmesen megoldható.
2015. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ismerősöm - munka mellett - ezt csinálja


irány a turkáló, jó szemmel kiválogat dolgokat (táskákat főleg!), aztán feltolja a vaterára ... már olyan szintű a forgalma, hogy adózik utána

2015. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Külföldre költöztünk, a nyelvet köszönöm, jó tanács, de már tanulom, mert én nem beszélem. Nyelvsuliba járok (4 óra naponta), mellette nem vállalhatok hivatalos munkát, mert támogatást csak így kapok rá. Így értettem, hogy "lakáshoz vagyok kötve", hogy nem vállalhatok hivatalosan munkát itt.


De otthon is van bankszámlám, azt senki nem ellenőrzi innen, hogy oda milyen pénz érkezik, vagy nem érkezik. A lényeg, hogy itt ne jelenjen meg, legalábbis amíg a tanfolyam tart.


Fizikai munka kizárva, se könnyű, se nehéz. Tartósan beteg vagyok, nem bírják az ízületeim, hátam. (Ettől függetlenül pucoltam wc-t amikor nem volt más, amíg el nem kezdhettem a tanfolyamot.)


Korrepetálni nyelvtudás nélkül ugye nem tudok, ha hiányzik a közös nyelv, akkor angolul például hiába beszélek. :)

Babysitterkedni szoktam néha, de az se állandó.


Igen, elég kamu-szagú az összes hirdetés. :/ Reméltem valaki már találkozott valami normálissal, vagy legalább van tapasztalatotok, mit érdemes elkerülni.


Írni, fordítani tudok, angolul jól beszélek/értek/írok. Klasszikus office programokat tudom kezelni, adatbázis is láttam már közelről. Gépelni tudok (bár nem 10 ujjas gépeléssel).

2015. febr. 20. 12:23
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden esetre köszönöm a válaszokat. Csak elkeseredésemben írtam, már magam se tudom, mi van. :) Megszoktam a pörgést, a sok munkát. Persze nem bánom, hogy kijöttünk, csak nehéz.


Vagy csak le kellene nyugodnom, és hálásnak lennem, hogy a párom keres annyit, hogy kényelmesen élünk belőle ketten... de annyira nem vagyok ez a típus. :D


Minden esetre ha valaki még tud javasolni, ötletelni, azt várom szívesen.


Vaterázás jó ötlet, itt is van hasonló oldal, majd körülnézek. :)

2015. febr. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!