Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerkedési folyamatban,...

Egy ismerkedési folyamatban, mikor és hogyan a legjobb elmondani egy nőnek, hogy a férfi elvált és gyereke is van (aki nem nála él)?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Minél előbb és minél természetesebben. Miért kéne "titokként" kezelni?
2015. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nőként azt mondanám, hogy az első hivatalos randin. Nyilván nem akkor, amikor összeismerkednek, és lefixálják a randit... de ha az x. randi, esetleg többhetes együttjárás után tudnám meg az ilyesmit, tuti csalódott lennék, mert jogom van erről tudni, és e szerint dönteni... ilyenkor olyasmi érzése van az embernek, hogy elhúzzák előtte a mézesmadzagot, aztán hirtelen bedobják a mélyvízbe, és kb. az van elvárva, hogy mosolyogva mondjam, hogy "á, semmi baj / ez tök jó stb.", mert ha nem, akkor rám lehet fogni, hogy milyen hülye p.csa vagyok, mert milyen jól elvoltunk, és már kezdte beleélni magát, miközben igazából ő sunnyogott direkt...
2015. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
1-nek igaza van. Az elején. Hogyan? Szépen magyarul.
2015. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Az elején. Nekem nagyon szarul esett, amikor beszélgetésbe elegyedtem egy pasival, és végül elhívott randizni. Nem-et mondtam neki, de valahogy tovább beszélgettünk, és valahogy így fogalmazott: "Mivel nem fogunk randizni, elmondhatom neked, hogy elvált vagyok, és van egy fiam".

Komolyan, nagyon rosszul esett. Pláne, ha gyerekként ezt megtunám az apámról, hogy le akart tagadni...

2015. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bence_ ***** válasza:
20%
Amikor szóbakerül. Amikor úgy érzed, hogy most megemlítenéd őket.
2015. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért kérdező, te nem pártolod az igazmondást?
2015. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Az elején.

Szerintem egy kiegyensúlyozott ember nem titkolja a családi állapotát, és nincs is szégyelni valója.

Én pl a munkám kapcsán elég sok emberrel beszélgetek, főleg az életükről, és én is elmondom a családi állapotomat, ha épp az jön szóba. Pedig ők majdnem idegenek, de azért elmondhatok nekik hogy épp egyedül élek és szingli vagyok, elváltam,

Ha pedg valakitől akarok valami komolyabban, randizok, akkor főleg elmondom neki.

2015. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az elején, az első randin mindenképpen. Így tisztességes. Neked nincs mit szégyellned, és igen, a másiknak is meg kell adni a döntés jogát. Én például soha de soha nem kezdenék olyan férfival akinek van már gyereke, nálam ez alapelv. Ha az elején tudom, akkor legalább nem futjuk tovább a felesleges köröket, esetleg ha később tudom meg és már érzünk valamit, az neked is és nekem is rossz. Jobb az elején megmondani. 23/N
2015. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
A legelején.
2015. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Minél hamarabb és minél természetesebben.

Mivel a gyerek nem a férfinél él kisebb súlya van az információnak, mert ha jól működik a kapcsolat nem kell egyből anyaszerepet is vállalni a férfi oldalán.

Ha az elvált feleséggel rendezett a viszony, és nem kell attól félni hogy lek.rvázza az új partnert, vagy a gyereket ellene hangolja azt is mindenképp hangsúlyoznám a helyedben. A nőknek szimpatikus hogy ha már ez van látják hogy a férfi szereti a családját és gondoskodik róla. Ha hanyagolja a gyerekét az ellenszenves lehet, azt inkább ne részletezd ha így van.

2015. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!