Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te az a fajta vagy, aki ha...

Te az a fajta vagy, aki ha érzi ez a kapcsolat semerre se tart szakít, vagy vár a szakításra a partner részéről?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
En szakitok.
2015. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En szakitok termeszetesen. Nyilvan nem fogom a sajat idomet huzni...
2015. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolatról érzem, hogy véglegesen elromlott, vagy nem találok benne olyat ami miatt tisztelni tudnám, várnám hogy együtt lehessünk.

Akkor bizony lépnék.

Eddig egyszer muszáj is volt ilyet tennem. A mostani párommal kitűnően megvagyunk elég régóta.

Ha valami gond lenne, akkor itt nem adnám fel olyan könnyen, próbálnám megjavítani, helyrehozni.

Szerintem ha pár hónap után észlel ilyet az ember, hogy ez a kapcsolat semerre se tart, akkor kilép .

De x év után már ez nem olyan egyszerű, vannak nézeteltérések amik még helyrehozhatók..:)

2015. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarok, akkor nem fogom megvárni, hogy a partner szakítson. Egyrészt gyávaság lenne, más részt ő lehet, hogy nem is akar. (első, hogy megmentsük, de van, amit már nem lehet)
2015. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel én szakítottam. Előtte akár fél évig is próbáltam megmenteni a kapcsolatokat, dolgoztam az ügyön. Amikor már láttam, hogy hiába minden próbálkozás, könyörgés, akkor könnyedén hoztam már meg a végső döntést, mert tudtam, hogy amit tudtam, én megtettem. Szinte megkönnyebbültem.
2015. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatomnál volt ez nagyon nehéz, szerettem, de esély nem volt hogy folytassuk ahhoz túl sokat kellett volna változnia, próbáltunk kompromisszumokat kötni de nem bírta tartani, ő egyre erőszakosabb lett, én egyre jobban utáltam magam, de mégis vártam a csodára.

De csodák ilyen téren nincsenek egy két hónapig húztuk majd végül szakítottam. Nehéz volt mert szerettem, mert keresett utána, mert könnyű volt csak a jót nézni, de nem lehetett nem tudomást venni a bajokról.

Azóta már nem jelent ez gondot, nem ragadok meg egy kapcsolatba ha nem működik, és nem várok mert mi van ha nem akar szakítani, mi van ha ez neki csak reményt jelent hogy nem megyek.. Neki se jó nekem se.

2015. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kidobom.
2015. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én valahogy a várakozós típus vagyok. utólag visszagondolva sosem értem, miért nem szakítottam, ha már nem éreztem jól magam a kapcsolatokban. de valahogy nagyon függök minden kapcsolattól. xar.
2015. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!