Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti tudni szeretnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudni szeretnétek, ha a volt férjetek új barátnője találkozna a közös gyermeketekkel? Elvárnátok, hogy bejelentse?

Figyelt kérdés

Egy 35 éves elvált férfival járok, 24 éves vagyok. 8 hónapja tart a kapcsolatunk. A volt felesége tudja, hogy "jár valakivel", de még sosem találkoztunk személyesen.

Az öt éves kislányával szoros kapcsolatot tart, minden második hétvégén 3 napot nála tölt a kislány és hétközben is vannak olyan napok, amikor ő megy érte az oviba, nála alszik a kislány és reggel tőle megy oviba.

Olyankor eddig sosem találkoztunk, amikor ott volt a kislány, bár ő már két-három hónapja nagyon szeretné, ha hármasban töltenénk egy hétvégét.

Én szívesen találkozom a kislánnyal, de azt kértem tőle, hogy beszélje meg a volt feleségével, hogy jelen leszek, mert úgy gondolom így lenne korrekt, szoronganék, ha nem így történne. Furcsának és kellemetlennek találnám, ha a hölgy a kislánytól tudná meg később.

A barátom szerint ez butaság és nem szeretné megbeszélné, előrejelezni, úgy gondolja majd alakul.

Szeretnék külső véleményeket hallani, mert nem tudom én látom e rosszul és túlzóak e az elvárásaim, vagy tényleg ez ennek a módja, sosem voltam még ilyen helyzetben.



2014. aug. 23. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Neked van igazad. Ragaszkodj ehhez. Én is fel lennék háborodva, ha számomra vadidegen ember ilyen helyzetben váratlanul kavarna a gyerekem körül. Ráadásul ilyen kisgyerek esetében.
2014. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg hülyeség.Az anya sem ment gondlom a gyerek apjához bemutatni új párt gondolom ezért fordítva sem érzi szükségesnek.
2014. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem jól esne, igen. Szerintem neked van igazad. Igaz, ehhez kell egy intelligens, normális másik fél (az anya) is, de az eddig leírtak alapján jóban maradtak, és a gyerek érdekeit nézik, ami nagyon biztató kezdet. A párod érveit azért meghallgatnám kifejtve is...
2014. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem várnám el. Ez csak egy kamu-ürügy egy támadásra, hogy ott az expár barátjője is. Nyilván a sértettség dolgozik benne, és harap mindenre amire lehet (ez oké is), de logikailag nincs benne kivetnivaló, hogy az exférjnek van új nője. A gyerek is meg fogja ismerni, nem kell dugdosni előle.
2014. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod a gyerek apja, tartja vele a kapcsolatot is rendesen, így nyilván meg tudja ítélni, mikor, milyen körülmények között szeretne bemutatni. A volt feleségét is ismeri, így ha ő úgy ítéli meg, hogy így helyes, én ráhagynám.
2014. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:
100%

Tapasztalt emberként mondom, hogy a te elgondolásod korrekt, bár felesleges.

A válás azt jelenti, hogy az útjaik elválnak, abban is, hogy milyen társaságot találnak maguknak, és ezzel együtt a gyereknek is.

Helyesnek tartom, hogy az apa ebben nem tart szükségesnek egyeztetést az anyával, de ami téged illet: bízd ezt rá. Ő élt azzal a nővel, jobban ismeri a viszonyaikat, mint te.

2014. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen rendben valónak tartom az álláspontodat. Elvált feleségként bizony nem bántam volna, ha a gyerek apja szól, hogy pl. nem egyedül jön a gyerkőcért. De sosem tett ilyet, álltunk a kapuban, a csaj feszengett, én bemutatkoztam mindegyiknek, kellemes hétvégét kívántam nekik. De volt példa arra is, hogy miután egy új nővel jött, a gyerek nekiszegezte a kérdést, hogy hol van az előzőleg megismert múltheti Katika?! (Na az ciki volt)
2014. aug. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Le van szabályozva ez a láthatás? Mert ha nincs, akkor előfordulhat, hogy az ex bepánikol a barátnő miatt és el is kezdhet szívózni a láthatással.

Az sem jó módszer, ha a párod mindenre "engedélyt kér" tőle, de utólag, mondjuk amikor visszaviszi a gyereket, érdemes tisztázni anyukával, hogy mi történt és hogy a gyereket nem eszi meg senki.

2014. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
És ha elveszi? Akkor soha többé nem mehet a gyereked a férjed közelébe? Csak mert ott van az új? Békélj meg. Elvesztetted a párodat és nem is jön vissza soha. Lépjél tovább.
2014. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!