Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábbi partnerek száma szerintetek tartozik a jövendôbelire?

Figyelt kérdés
Az elferdült világnézetû szûzfiú most erre ne válaszoljon. Azt már tudjuk.

2015. márc. 14. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem a múlt olyankor tabu és csak a jövőre koncentráljatok de ez csak az én személyes véleményem
2015. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 CptTomato ***** válasza:
Ha érdekli elmondod neki.... ha nem akkor nem.... az hogy ő hogyan reagál és azt te hogyan kezeled az a ti kettőtök dolga.
2015. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ érdekli e. Mindenesetre ha magától nem kérdezi, vagy ő sose beszél az övéiről, akkor neked sem kell az orrára kötni. Mondjuk én a komolyabbak azért be szoktam vallani...


A kisbetűs részedért pedig küldök egy pacsit! :D

2015. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne.

Hacsak nem akarnál valami fontos, meghatárzó dolgot mondani!

2015. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne valami szimpatikus, ha valaki titkolná, mennyi emberrel volt előttem, nem kérném úgyse számon vagy ítélném el miatta. Viszont nem szívesen lennék kapcsolatban valakivel aki szerint ez vagy az nem tartozik rám.
2015. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekli elmondom.
2015. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
HA normál mértékü, akkor nem tartozik feltétlen rá, de ha valakinek az összes ismerössel volt már kapcsolata, az azért valahol igen. Ami meg végképp olyan, hogy tudni kellene róla, ha valaki ezzel szerzett pénzt.
2015. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, jár a pacsi a kifejtésért! :)


Ezzel én úgy vagyok, hogy ha kérdezi, érdeklődik a dolog iránt, akkor elmondom neki, ha nem, akkor nem. Magamtól nem mondom el, hogy héj, te vagy az akárhanyadik versenyző :D

2015. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom el,mert hanyatt esne.Én se vagyok az övére kíváncsi.
2015. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szóba kerülne, elmondanám. Ha valakivel párkapcsolatot akarok kialakítani, akkor semmiképp sem hazudok neki. Egyébként sem árt, ha megtud a múltamról 1-2 dolgot. A múltam is hozzámtartozik. Azzal együtt kell elfogadnia.

De amíg nem hozza szóba, nem érzem szükségét az ilyen nagy vallomásoknak.

2015. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!