Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden esetben megváltoztat...

Minden esetben megváltoztat egy embert a börtön?

Figyelt kérdés

Nemrég kiderült, hogy nem ő követte el a bűncselekményt, másfél év után. Eddig a legjobb barátom volt, rá mertem volna bízni az életem. Azóta családom lett, egy kisfiam is született. Nem tudom hogy álljak majd hozzá. Kell e féltenem tőle a gyerekünket. Egy másik országban ült, így nem találkoztunk, fogalmam sincs mennyit változott.

Minden esetben változik így egy ember? Csak rosszabb lehet? Akinek van tapasztalata kérem segítsen!


2010. febr. 20. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve nem látott téged, a barátját. Képzelheted, mennyire örülni fog neked. Lehet, hogy eredetileg furcsa lesz kicsit, de majd megszokja, hogy újra kint van.
2010. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy megvaltoztatja oket a borton atertekelik az eletet.

Miert kellene feltened tole a gyerekedet? Nem is o kovette el a buncselekmenyt, es ne hagyd a gyereked egyedul vele.

2010. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan változtat valamennyit, de hogy egyből a gyerekedet kelljen féltened...
2010. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, ez csak átfutott az agyamon, hogy esetleg félni kell tőle. Bízom benne, hogy minden rendben lesz. Sokat álmodtam már vele és a tesójától tudom, hogy terápiára járatták, mert depis lett, ami ugye érthető is. Nagyon hiányzik és én biztos nem fordulok el tőle. Jól gondolom, hogy ilyenkor minden kapaszkodó kell neki? Vagyis nem fogja elutasítani a támogatásomat?
2010. febr. 20. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sajnos nem minden esetben!

Van olyan embertársunk aki mellett nem áll ott a család, barát és amikor kiszabadul nincs senkije elfordult tőle mindenki!És akkor elkezd zülleni és ujra olyat követ el ami bűn és visszaesőnek számit!Sajnos tapasztalat

2010. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a probléma nem áll fenn. A családja, a rokonai nagy része és persze a legtöbb barátja nagyon várja haza. Mindenki tudja, hogy nem ő tette.

nagyon sajnálom, hogy Neked ilyen rossz tapasztalatod van:(

2010. febr. 20. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát fura a hozzáállásod.. De próbáld magad a helyébe képzelni pl te belekeveredsz vmibe és ártatlanul lecsuknak.. másfél évet ülsz ártatlanul és mikor kiengednek a környezeted így állna hozzád hogy a gyerekeket féltik tőled stb. te mit szólnál? ha depressziós lett, lehet hogy elutasítóbb lesz a családdal, barátokkal de szerintem próbáljátok támogatni továbbra is!

Amúgy a börtön mindenkire hatással van, van akire jó hatással, aki pedig hajlamos rá arra rosszal, a barátodnak sztem ez csak egy negatív tapasztalat volt és nem lehetett kellemes.

2010. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen egyet értek veled. csak tudjátok azért fordult meg ez a fejemben, mert annyi mindent hallani. Bár nem tudom elképzelni, hogy elvetemültté vagy erőszakossá vált volna, de ki tudja milyen emberekkel volt körülvéve. Depresszió nyomása alatt talán könnyebben bevonzza az ember a rosszat. Minden esetre én tuti nem fogok vele másképp viselkedni, min ezelőtt, mert ha van valami rossz irányba történt változás úgyis észreveszem.
2010. febr. 20. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!