Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg mindent megváltoztat?

Ez tényleg mindent megváltoztat?

Figyelt kérdés

Holnap elmegyek kollégiumba,100 km-re az otthonomtól.Nagyon ragaszkodom a szüleimhez.Szeretem őket.Rossz belegondolni,itt hagyni őket.Azt szeretném,ha minden maradna a régiben.Nagyon rossz érzés.


14/L


2011. aug. 30. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Változás áll be, ez biztos. Felnősz. Tudom, én is ebben a cipőben jártam.
2011. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglátod jó lesz:) Ezek a legszebb évek. A kolesz jó dolog, sok új barátod lesz. Ne aggódj. Sok sikert
2011. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, idővel csillapodni fog ez az érzés, érthető ha most még tartasz tőle. Attól függ, mennyire kerülsz jó társaságba, milyen könnyen barátkozol.. ha szerencséd van, gyorsabban is fog telni az ott töltött idő!
2011. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért mész el otthonról olyan messze? L/14 Nem találtál a környéken megfelelő sulit?
2011. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Követem az álmaimat...Az ország egyik legjobb iskolája,jó alapokat ad.
2011. aug. 30. 23:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100 km még nem olyan sok. Minden hétvégén haza mehetsz. Hét közben meg lesz amit csinálj. Suli, tanulás, barátok...jó lesz:)
2011. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz, lány vagy, de ezt hallgasd meg, és ne cigizz! :)


http://www.youtube.com/watch?v=b6hRqniwGLs&feature=player_em..

2011. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lépjetek be családi csomagba, ha még nem tettétek, így akármennyit tudtok beszélni telefonon. És minden héten vigyél otthoni kaját, jó érzés azt enni :)

Mindenképpen más helyzet lesz, de ne aggódj, nem fog véglegesen elszakítani a családodtól.

2011. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ilyenkor költöztem koliba, és utólag nagyon örülök neki :) sok olyasmit átéltem kolisként amit amúgy nem tapasztaltam volna meg, és sokkal önállóbb lettem a korosztályomhoz képest. egyszer úgyis el kell szakadni. amúgy megy minden hétvégén látni fogod őket + beszélhettek telefonon amennyit akartak, meglátod a végén még majd te kéred hogy: jajj anyuu ne hívogass már folyton :)
2011. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!