Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rosszindulatú a...

Miért ilyen rosszindulatú a mostoha anyám?

Figyelt kérdés

Anyukám meghalt 10 éve. Én apával laktam, nagyon szoros kapcsolat van köztünk.

Apának négy éve van egy kapcsolata.

Én 2.5 éve a párommal élek.

Mikor még otthon laktam már akkor sem igazán kedvelt. Igazábol én sem őt, de különösebb bajom nem volt soha vele.

Ha kaptam apától csak úgy valami ajándékot, rögtön behisztizett ő miért nem kapott alapon.

Sokszor volt abból konfliktus, hogy ha apával szerettem volna beszélni meg kértem, hogy hagyjon minket stb.

Most, hogy kiderült babát várok azóta csak romlott a helyzet.

Volt, hogy hivtam apát és ő felvette a telefont ne zavarjam őt címszóval.

Apa persze erről nem is tudott.

Most direkt arra a hónapra tervezgeti a "nyaralást" mikorra ki vagyok írva.

Apa össze is veszett vele emiatt, hogy felejtse is el mert ő erre nem költ, hogy jön az unokája.

Csak én meg ezek után meg kaptam, hogy biztosan direkt csinálom ezt az egészet, és azt akarom elerni hogy apának én legyek a legfontosabb őt pedig elhagyja.

Eszem ágában sincs ilyen. De úgy érzem egyre inkább elfajul ez a helyzet.

Én 25 éves vagyok apa parja 32. Apa 59 éves.



2015. ápr. 19. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél rá magasról, és ne idegeskedj rajta. Egy féltékeny hisztérika lehet a "gonosz mostohád". Apukáddal őrizd meg a jó viszonyt, őt meg zárd ki az életetekből, ha nem tud normálisan viselkedni. Ha mész apukádhoz, nézd levegőnek, ha hisztizik, röhögd ki. Sosem értettem amúgy, mit akar egy fiatal nő egy apja korabeli pasastól. Viselkedj vele hasonlóan, ahogyan ő veled. Az ilyenek pont azon vannak a legjobban felháborodva.
2015. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Soha nem szóltam meg ezt.

Ha apának meg felel akkor nekem is. Hiszen nem én élek vele kapcsolatban.

Csak egyre jobban ellenem van nem értem miért.

2015. ápr. 19. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Férjem "mostohaanyja" pont ilyen példány, férjem 30, a nő 37, após 58. Beszéld meg édesapáddal míg még jobban elmérgesedik a helyzet, vagy mind a 3an üljetek le tárgyalni erről ha lehet békés hangulatban...nálunk már olyan rossz a helyzet, hogy a férjem szemébe mondja a nőnek, h bottal fogja elhajtani a háztól. Nálunk a pénz a fő ok, a hölgy minden alkalommal amikor meglátogatjuk őket azt hiszi pénzért megyünk (meg soha nem kertünk tőlük amúgy), vagy örökölni, másik meg, hogy szült egy kislányt aposomnak (míg még házasok voltak a

férjem szülei) s fél, hogy kisemmizzük ha odakerül a sor (normális ember tudja, hogy ha akarnánk se tudnánk, de nem is akarjuk, a kislány nem hibás).

Ahogy olvasom a tied féltékeny s valószínű azért lett még rosszabb a helyzet amióta terhes vagy mert mostmár 2en lesztek akik elvonjátok majd édesapáddal figyelmét s ő lesz háttérbe szorulva. Ezek a nők sajnos nem értik meg hogy az ember gyereke hamarabb volt mint ők s nem ugyanaz az érzelem köti a férfit a nojehez mint a gyerekehez, ezért versenyeznek..

2015. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát mit ne mondjak durva ez is.

Itt is lehet ilyenröl lehet szó?

Apa teljesen elzárkozott a gyerek témáról.

Hát lehet meg próbálkozom ezzel.

2015. ápr. 19. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a nő nevetséges. Ne foglalkozz vele és kész. Beszélj az apukáddal, amikor van valami, ők meg intézzék el egymás között.
2015. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért csak figyelmeztesd már, hogy egy ilyen nő képes a tudta nélkül "véletlenül" teherbe esni. Hp, miért nem egy 90-es milliomossal csináltatja fel magát, akinek már kiállították a halotti anyakönyvét is?!
2015. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű, folyamatosan ott kotnyeleskedik mindenben.

Apa szerdán elkiser orvoshoz majd akkor beszélek vele.

Sajnos néha rettegek attól nehogy elveszitsem apát lehet ezért is nem mondom meg a magamét mert nem akarom megbantani őt.

Szerencsére biztosra megy az ilyen dolgokra. Így attól nem kell tartania, hogy teherbe esik a párja.

2015. ápr. 19. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívd át apukád hozzátok a nő nélkül (nő szent, h kiakad) s ugy tudsz beszelgetni, de ne bántsd apukádnak a nőt, csak mondd el, h mit érzel s, h kérdezd meg, h ő erről mit gondol, ő nem vette ezt észre?, ezzel felhívod a figyelmet a dologra, de nem bántod a nőt akit szeret
2015. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!