Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozna a véleményed a...

Megváltozna a véleményed a feleségedről/férjedről/társadról ha ez kiderülne róla?

Figyelt kérdés
Az,hogy 10 évig hajléktalan volt,utcán élt,nem akart és nem is dolgozott.Egy kicsit összekapta magát,és rá fél évre ismerkedtetek meg,amikor ez a lét már nem látszódott rajta,és nem otthonról indult a randikra,hanem a hajléktalanszállóról.
2015. ápr. 21. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem életszerű.
2015. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Megváltozna, és becsülném,hogy talpra tudott állni, a nagypapám is került olyan helyzetben hogy egy rövid ideig hajléktalan volt, de mára neki is megoldódott az élete. Férjem hajléktalanokkal dolgozik és bizony aki odakerül a többsége már nem is akar tenni érte,pedig lenne lehetőség, nem sok eset van amikor talpra lltak, akarat kérdése.
2015. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Inkább büszke lennék rá,hogy sikerült talpra állnia.Nőként végképp,mert általában a férfiak nehezebben kezelik ezt a helyzetet.
2015. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha 10 évig az utcán élt, akkor az nagyon meglátszik rajta, ráncok, sebek, haj, köröm, fogak. Az nagyon rajta hagyja a nyomokat. Ki van zárva, hogy olyan ronda embert választottam volna magamnak valaha vagy nem tűnne fel, hogy hajléktalan volt, akár csak 2 évig is.
2015. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha a férjem lenne, akkor elképzelhetetlennek tartom, hogy ne tudnék 10 évet az életéből, nekem sem életszerű.

Egyébként pedig ha valaki 10 évig az utcán él, akkor sajnos bizony meglátszik az egészségi állapotán (dohányzás, fogazat hiánya, esetleg enyhébb fagyási sérülés, krónikus vitaminhiány stb.)- ami fél évvel a 10 éves hajléktalanság után még valószínűleg észrevehető és egy őszinte, normális kapcsolatban azért ez is egy idő múlva szóba kerül stb.


Szóval ha hozzámentem volna a példádban szereplő férfihez, akkor tudtam volna róla, hogy pl. az élete 30 évéből 10-et ilyen körülmények között élt és ezzel együtt fogadtam volna el, ha elfogadom. Kizártnak tartom, hogy nem derült ki- ha mást nem, akkor az irataiból, ami előkerül azért egy együttélés, házasság során (a budapesti hajléktalanok pl. a Dózsa György úti központ címére vannak bejelentve, hogy legyen lakcímük pl. az ellátásokhoz, esetleges munkavállaláshoz stb.)

2015. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudok elképzelni ilyet. Mert ez azt feltételezi, hogy azalatt kapta teljesen össze magát, amikor már együtt voltunk. Tehát tudnék róla.

Azt sem tudom elképzelni, hogy nem tudnám, hogy hogy lakik az, akivel találkozgatok.


Ha ez a régebbi múltban történt volna, akkor nagyon vegyes érzések kavarognának bennem. Egyrészt nyilván becsülném, hogy talpra állt, mert ez nem sikerül sok mindenkinek, főleg ennyi idő után.

De mindig bennem lenne, hogy vajon meddig? Mikor kerül vissza? Miért élt így 10 évig? Mikor gondolja meg magát?

2015. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Személyiségétől függ, ha emberileg oké, akkor semmi probléma.
2015. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az ilyen dolgok hamarabb kiderülnek általában.

Amugy nem változna. Az emberek változnak, a múltjuk alapján nem lehet megítélni senkit. Főleg ha így felküzdi magát

2015. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!