Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tennél, ha a férjedről/fele...

Mi tennél, ha a férjedről/feleségedről kiderülne, hogy meleg? Elhagynád?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 06:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Találjon magának olyan valakit, akihez tényleg vonzódik és boldog lehet vele, titkok nélkül.

(rosszul esne, hogy átvert és becsapott, de ez már más kérdés)

2010. máj. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Mi tartana mellette? Mondjuk, ha kőgazdag volna, hatalmas házban lakna, ahol csak a bejárati ajtó volna közös, onnan bevonulhatnék a lakosztályomba, azt fogadnék, akit akarnék,s életvitelemet meleg párom finanszírozná az utolsó fillérig, akkor maradnék egy darabig, ha ő kérne rá. Egyébként minek? Van még egy ok: ha kizárnám a jövőmből a párkapcsolatot mással, csak barátot, szellemi társat akarnék magam mellé.
2010. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egyértelmű!Ha a férjem/feleségem felhozzna egy másik férfit/nőt akkor persze hogy otthagynám
2010. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ, mennyire gazdag :p
2010. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már miért kellene vele maradnia?

Szerintem az tök mindegy,hogy a saját nemével csal meg vagy ellenkező neművel.Mocskos dolog!Ha érzi,hogy ő más akkor nézze annyiba a másikat,hogy elmondja és elmegy mielőtt még megtörténne a megcsalás.

De ez a véleményem akkor is ha nem meleg az illető.

A másik fél érdemel annyi tiszteletet,hogy nem veri át hanem tisztességesen elmondja,hogy bocs ez már nem működik és menni akarok.Még mielőtt félre lépne.Hisz valaha szerette és ő volt az élete értelme.

2010. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
az én apámról pl. kiderült 4 év együttélés után, hogy meleg. hát anyámék szétmentek. azóta is fiúkkal van...:((
2010. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy derülne ki, hogy elmondja ha megcsalt egy férfival, akkor mocskosul haragudnék, az életben többet látni se akarnám... De ez akkor is hasonlóan lenne ha lánnyal csalna meg...Viszont ha leülne velem, és megakarná beszélni, hogy mekkora baja van, úgy érzi meleg, és ne haragudjak, csak most tudatosult benne igazán, de még nincs senki más, csak elkezdte érezni ezt fokozottabban... Akkor jobban fogadnám...fájna, rosszul esne, de nem utálnám meg...
2010. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak érdekkapcsolatok. Kőgazdag pasik melegek, de annyira még nem tojnak a köz véleményére, hogy bevállalják. Nőciket tartanak, viszik nyaralni, menő lakást tartanak fent nekik, kocsit adnak alájuk - úgy tűnik, hogy milyen boldog pár, de csak a külvilág felé.Hát ha mindkét fél megtalálja benne a számítását, akkor miért ne. Persze más, ha házasságként indul, s aztán jön a fekete leves. Akkor el kell válni. Hallottam viszont olyan párról, ahol a férfi nővé operáltatgatta magát, s maradtak házastársak továbbra is - mert szeretik egymást, csak a pasi így nyugodott meg.
2010. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Én megölném a homokos haverját és szerintem őt is jól elverném.


25 L

2010. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!