Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogadjam el, h a páromnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el, h a páromnak van egy masik lanybaratnöje? én beszéljek a lánnyal, hogy ne keresse a baratom tarsasagat? Milyen tanacsot adjak a páromnak? Vagy mit tegyek? 21L

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy érted egy haverja, aki lány.

azzal nincs semmi baj, ha mindketten tényleg barátnak tekintik a másikat. az én barátomnak is van egy barátnője, és meg sem fordult a fejében hogy rámozdulna, a csajnak meg főleg nem(több éve együtt van a barátjval, és halálosan szerelmesek:))

találkoztam vele, nagyon megszerettem, aranyos, és kb. ugyanolyan mint én:D

ismerd meg, beszélgessetek, és meglátod, hogy semmi okod nem lesz féltékenykedni.

2009. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is van egy fiú barátom,akit nagyon szeretek,de eszembe nem jutna összejönni vele...é a párom meg féltékeny rá...eszedbe ne jussom eltiltani tőle!!!!
2009. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak barátok, és nem jelent veszélyt a kapcsolatotokra, akkor ne tiltsd el tőle. A lánnyal beszélhetsz, (feltételezem ismered), hogy neked nagyon fontos a barátod, és szeretnél megbízni benne, de ezt sem tartom fontosnak. Akkor kell lépni, ha baj van. Bajt csinálni magunknak nem kell.
2009. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy tökjó fiúbarátom (lány vagyok), és nagyon jól kijövünk egymással, neki több éve tartó kapcsolata van,házasságtervezéssel meg mindennel,szóval egyértelmű, hogy ő nem akar semmit (ennek örülök), és hát én sem, pedig nincs barátom,de mint pasi, tökre nem az esetem:)Mégis nagyon jól megértjük egymást. És szerintem így az ideális ha már fiú-lány barátságról van szó. Ha bízol a barátodban, nem kell félned. Hidd el, köztük ez olyan, mintha testvérek lennének:)
2009. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De egyszer, kb öt éve történt köztük valami, sex nem, de akkor is volt,mindjart masnap megbeszélték, hogy ezt hagyják abba...de akkor is:(annyira szar hogy nem én vagyok neki az egyetlen nő:(
2009. jún. 18. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha rájöttek,hogy nekik nem jó együtt úgy, akkor nem kell félned:) Mindig Te leszel neki A Nő, a másik pedig csak a Barát. Nem mindegy ám:)Rá szerintem nem úgy tekint, bízz a párodban!
2009. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!