Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt nagymamámmal, hogy...

Történt nagymamámmal, hogy bekerült a kórházba. Én támogatom. Apám nem hajlandó beszállni a költségekbe. Csak én támogatom. Hogyan tudnám rávenni apámat, hogy ő is beszálljon nagymamám (az ő anyja) támogatásába?

Figyelt kérdés
Mamám találta ki hogy adjunk hála pénzt az orvosoknak 40 ezret, neki nem volt miből, így én fizettem, hogy jobban foglalkozzanak mamival.Nagymamámnak mindketten sokat köszönhetünk. Apámnak az anyja, ő nevelte fel. Az én nevelésembe szintén sokat segített, mert anyám 10 éves koromban meghalt. Apámnak pedig bőven lenne miből besegíteni mamámnak, mert sokkal többet keres mint én. Én szívesen segítem mamámat, de egyedül már nehezen bírom anyagilag. Csonttöréssel került be a kórházba mamám, műtétre nem került sor, jobban van, de sok drága gyógyszert kell szednie.
2015. ápr. 27. 11:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
*gyógyszertárban.
2015. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!