Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki azért fogadja...

Van olyan nő aki azért fogadja el az eljegyzési gyürüt, hogy elmondhassa, hogy megkérték a kezét? Van olyan manapság aki tiszta szövből fogadja el, és semmi érdek nem vezérli?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkit vezérel az az érdek, hogy hozzá akar menni ahhoz a férfihoz aki megkérte. Sőt tovább megyek, minden férfi érdekből kéri meg a nő kezét!
2015. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Milyen tiszta szívből?

Nyilván azért, mert össze akarnak házasodni.

2015. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Trollocskam, toroltetted a valaszom?

Nem tetszett, hogy lebuktal?

2015. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolult nem akartam h eljegyezzen a párom!

Kapcsolatunktól fogva tisztába volt ezzel,illetve azzal is hogy nem akarok férjhez menni!

Nem vágyom rá,abszolult!

A gyűrűt is csak azért fogadtam el,mert nem akarom elveszíteni..megmondta hogy ha a kérdésére azt válaszolom( Lennék-e a mennyasszonya?),hogy nem akkor valószínű h szakított volna!

De ennél többre nem vágyom,ezzel tisztába van! És hál istennek nem is pedzegeti...hogy legyen esküvő stb!

26/N

2015. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hú nagyon ritka.
2015. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én! Álmaim férfija a férjem de bevallom én kérdeztem rá hogy végülis mikor is...mert mindig csak mondogatta hogy ha majd egyszer összeházasodunk,,, mondom neki egyszer mikor? Mondja te mikor akarod? Mondom minél hamarabb jó lenne már kimondani hogy a férjem erre ő akkor menjünk be holnap intézzük el. Mondom jó. Másnap reggel pont volt ügyfélfogadas és rá 1 hónapra esküvő! Nem hagyományos lanykérés de iszonyat boldogság és ennek már 11 éve :-))
2015. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!