Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene viszonyulnom...

Hogy kellene viszonyulnom apám új nőjéhez, aki 5 évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés

Nem túl szoros a viszonyunk, de elvagyunk apámmal. Most már rendszer az, hogy 20-25 évvel fiatalabb nőkkel jön össze. A legutóbbival 6 évig volt együtt, a csaj 2 évvel volt nálam idősebb. Nyaralások, rezsi, egyetem, hobbik, telefonok, laptop, ruhák, ékszerek ezeket mind kifizette neki. A 6 év alatt nem igazán volt rám kíváncsi. Most új barátnője van, róla még nem tudok sokat, egyszer találkoztunk kb 5 percre. Nehéz téma ez nekem, mert tudom, hogy csak a pénzre megy. Egy szép, fiatal lány nem fog szóba állni egy 50 éves palival, hacsak nem a pénzről van szó. Persze apám tejel is rendesen.


Hogy álljak normálisan a témához, amikor ez zavar?



2013. aug. 15. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Úgy állj, hozzá ahogy elvárod, hogy apukád a te barátodhoz álljon.
2013. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Fenyegessem meg?:)
2013. aug. 15. 18:44
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Ahogy elvárnád, nem ahogy bánik vele.
2013. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Hát... Szerintem csak viselkedj vele természtesen.
2013. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%

"Egy szép, fiatal lány nem fog szóba állni egy 50 éves palival, hacsak nem a pénzről van szó."


Nem hiszem, hogy ennyire begyepesedett valaki létezik, mint te (is).


Nem minden nönek a pénz a lényeg, és sok esetben éppen egy idösebb férfi ad biztonságot, meg lehet vele beszélgetni is, nem úgy, mint a legtöbb huszonévessel, akinek csak a pia meg a szex jár a fejében, máshoz nem is tudnak hozzászólni.


Sokkal okosabb lenne, ha elfogadnád, hogy ö apád párja és nem kezdenél veszekedni vagy utálatoskodni.

2013. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Ja biztonságot amit a pénze nyújt.
2013. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

18:51

Hát igen, az a Palácsik Timi is milyen jókat tud beszélgetni Vajnával :DDD

2013. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ötös... Hívhatod aminek akarod. De apám agresszív, lobbanékony, és a politikán meg a focin kívül másról nem lehet beszélni vele. Folyamatosan ordít, fenyegetőzik, tombol, szétveri ami a kezébe akad. A régi csajsziról is tudtam, hogy tartott tőle rendesen. Pont a viselkedése miatt rossz a kapcsolatunk. De velem már nem ilyen szerencsére.


Szerinted van olyan fiatal, szép nő, aki szeret egy ilyen embert, és nem a pénz miatt van vele?.... (költői kérdés volt)

2013. aug. 15. 19:01
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, nem túl gyakori, de pl a férjem családjában normálisnak számít,hogy 20-25 évvel fiatalabb a nő, mégis boldogan megvannak, házasok, gyerekeik vannak.

Én ugyan csak 15 évvel vagyok fiatalabb a férjemnél, mégis baromi jól megvagyunk és nem a lóvé miatt, elhiheted...

Egyébként a "mostohagyerekeim" :) 5 és 6 évvel fiatalabbak nálam,ezt picit nehéz volt az elején kezelni, de már megszoktuk. Nem vagyunk legjobb barátnők,de nem is utálkozunk, nem járunk együtt bulizni,de elfogadtak és én is őket. Valószínűleg soha nem fognak anyucinak szólítani,de le is hidalnék :) Egyébként baromi egyszerű! Amíg nem bánt a nő téged,addig te se bántsd őt. Kezeld úgy,mint bármely másik embert és slussz! Egyébként számomra elég hihetetlen,hogy apáddal csak a pénze miatt lehet együtt lenni. Biztos benne is van mit szeretni, a kor meg tök mindegy. Főleg,hogy manapság sajnos nem az van,mint dédnagyapáink korában,hogy a 17-18 éves FÉRFI megnősült,eltartotta a családját és nem ilyen töketlen majmok voltak,mint manapság a hímek nagy százaléka. 30 éves kor alatt nem is nagyon érdemes komoly dolgokat táplálni egy pasi iránt,mert (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!) nagyon éretlenek.

Ez csak egy vélemény. Nem azt akarom mondani,hogy márpedig ez tiszta, őszinte szerelem apádéknál,de ne zárjuk ki a lehetőséget. Ha meg csak a lehúzásra megy a nő, az úgy is időben kiderül és repül. Gondolom apád sem lüke. :)

2013. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"manapság sajnos nem az van,mint dédnagyapáink korában,hogy a 17-18 éves FÉRFI megnősült,eltartotta a családját és nem ilyen töketlen majmok voltak,mint manapság a hímek nagy százaléka. "


Még jó, érettségi küszöbén.

2013. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!