Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces "családon belüli...

Vicces "családon belüli erőszakról" történetek?

Figyelt kérdés

Szándékosan tettem idézőjelbe! Természetesen a valódi bántalmazás soha nem vicc tárgya, ezt előre szeretném leszögezni.


Viszont szívesen olvasnék olyan történeteket, ahol nem bántalmazó szándékkal sikerült családtagot bántalmazni.


Nálunk elég gyakori. Férjem néha álmában verekszik, ma reggel rémülten ugrottam félre és ébresztgettem, miután a karomba könyökölt - győzött elnézést kérni, valami nyomasztó álma volt.

A másik "agresszor" az egy éves lányunk. Az apját hetente legalább háromszor tökön rúgja, szemgolyón karmolja vagy megcsavarja a mellbimbóját. (Engem a gyorsabb reflexeim mentenek meg.)


De olyan is volt, hogy a férjem a hűtő előtt guggolva keresgélt benne. Én felette áthajolva kivettem valamit a konyhaszekrényből és elfelejtettem becsukni. Felállt, megfordult és teljes erőből arccal az ajtónak gyalogolt.


2015. ápr. 30. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer megijesztettem az exem :)

Jött le este a padlásról a vaksötétben, én meg kiugrottam elé, és ráordítottam olyan oroszlánosan. És kapásból ütött, ököllel a torkomba :D


Ne ijesztgessetek másokat!!! :D

2015. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Én egy kicsi műanyag tányért dobtam a páromnak, hogy öntsön nekem chipset. Orrba találtam és napokig volt egy seb az orrán.

Illetve egyszer, mikor még kicsi ágyunk volt, szembe könyököltem álmomban, de én nem emlékszem rá. Csak ő.

2015. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Férjem már többször is pofon vágott álmában (forgás közben). Illetve nagy sláger még nálunk a másik szemébe könyökölés, szintén alvás közben.

De a legnagyobb pofont saját magamtól kaptam, mikor reggel a könyöktől lefelé totál elzsibbadt kezemmel akartam megdörzsölni a szememet. Félálomban azt hittem, hogy betörtek, és épp gyilkolni akarnak :D

2015. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Férjemmel: alvajártam, és ő megpróbált felkelteni. Ugyebár ezt nem szabad. Fellöktem, sarkon fordultam és nekirohantam az ajtó élének, majd rázuhantam.

Mögém osont és megijesztett, miközben a szekrényt rendeztem. Beugrottam az akasztott ruhák közé, és lefejeltem a szekrény hátulját.

Szaladt vécére, miközben én foglaltam és rárúgtam az ajtót.

Meg akartam ijeszteni és elbujtam a bejárati ajtó mögé. Olyan lendülettel jött hogy hasbavágott a kilinccsel.

Bátyámmal:

Bunyóztunk én meg belekönyököltem a lába közé. Olyan pankrátorosan.

Miközben összeszereltük az egyik ágyat, viccből oldalba vertem egy deszkával. Csak azt nem láttam, hogy kiáll belőle egy hegyes csavar.

Addig csikizett, hogy felálltam és lehánytam.

Best off: bebújt az ágyam alá, és mikor odaértem, elkapta a lábam, és hörögni kezdett. Én meg a szabad lábammal úgy orrba rúgtam, hogy szilánkosra tört az orra. Viszont a lábszáram találkozott az ágykerettel, és elrepedt a sipcsonttom.

2015. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

"Addig csikizett, hogy felálltam és lehánytam. " ezen nagyon röhögtem :D


barátommal elmentünk egy koncertre, és ahogy meglökte valaki, lefejelte az orromat, és dőlt belőle a vér :D

a többi eset csak a szokásos véletlenül lekönyöklős, csukjuk be az ablakot és fejbevágjuk a másikat ügyek, és társaik :)

2015. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Jaj 4-es ! :D Felalltam es lehanytam.. ez jo :D bocsi.

Na szoval :

meg a kapcsolatunk elejen voltunk,a volegenyem nem tudta hogy en sokaig Kung-fuztam,es az elso ejszaka amikor egyutt aludtunk megakart ijeszteni a sotetben,en pedig reflexbol ala rugtam :))))))))) Azota nem ijesztget :D

Akkor jonehanyszor mar csapott orrba almaban ahogy fordul. Sot... szokott rugdosni is,ezert faj a hatam :D

Furdoben voltam a kadban,o megijesztett en pedig elestem és bevertem a fejem. agyrazkodasom lett.

Szaladtam volna a wc-re o pedig feltartott.ugyanis felkapott az ölebe rajtam meg tanga volt,és lef...stam szegenykemet :))))))

de volt olyan is hogy addig csikiztem hogy bepisilt :D

A szekrenyajtorol mar nem is beszelek annyi van :)

2015. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Feküdtünk az ágyban, párom felém fordult volna, bal kezét felemelte, én meg odafordultam, és így sikerült a könyökével szembe vágnia engem. Ami beadagadt, belilult. Emberek kôzé nem mertem menni, napokig. Mikor már csak halványsárga volt, szerencsére akkor jött a védőnő, aki 1 pillanat alatt kiszúrta, rá is kérdezett, én hiába mondtam neki, nem hitte el, hogy véletlen volt....
2015. máj. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Anyukám meg akart pofozni, arrébb ugrottam és beleütött a falba. Több ujja feldagadt.

Visszagondolva a gyerekkoromra, csoda hogy mind túléltük. Azt hiszem a szüleim, miután elmúltam öt és kiderült, hogy olyan kis hülye vagyok mint a testvéreim, a túlélésre koncentráltak. Ami a legviccesebb, hogy igazából nagyon szerettük és szeretjük egymást, csak a hülyüléskor összehoztunk pár szerencsétlen végkifejletet :).

4. voltam

2015. máj. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Én elég gyakran esek ilyen esetek áldozatául.

A barátom rendszeresen orrbavág, orrbakönyököl vagy orrbatérdel teljesen véletlenül, őt jobban megviseli, mint engem. Szerencsére nem tört még el :)

Egy konkrét eset nagyon megmaradt bennem, hülyéskedtünk a magunk idióta, primitív módján, ő rugdosott a levegőbe, én pedig csapdostam. Valahogy pont nekiütöttem a kezem a lábának, és egy hétig baromi nagy, lila folt volt a csuklómon. Takargattam, mert féltem hogy valaki tényleg azt hiszi, hogy bántalmaz.

2015. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi parnacsataztunk a ferjemmel, o az agyon fekudt, en az agy elott alltam. Veletlenul eltalaltam az agy felett logo kepet, ami leesett. Az uveg szettort a fejen, tobb helyen varrni kellett. Nagyon sajnaltam!
2015. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!