Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Érdekelnének olyan történetek,...

Érdekelnének olyan történetek, akiknek megkeseríti az életét egy családtag?

Figyelt kérdés
Lehet ez após, anyós, vő, meny, sógor, sógornő. Hogyan kezelitek ezeket a helyzeteket? Érdekelnek konkrét sztorik, szituációk. Mik azok, amik leginkább bosszantanak bennük? Volt, hogy áskálódtak ellenetek?
2014. aug. 27. 11:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést ,a kérdést nem így szándékoztam feltenni, de a szűrő az eredetit sehogy nem akarta átengedni: Így gondoltam: Van olyan személy a párotok családjában, akivel örökké konfliktusok vannak? "járulékos családtagokra" gondolok.
2014. aug. 27. 11:49
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ott nincs. Anyósom egy angyal, nagyon rendes. Párom lánya is, tök jól kijövök vele, szeret nálunk lenni. Viszont apám új felesége már nem könnyű eset, ő áskálódott rendesen, úgy döntöttünk, kizárjuk őket az életünkből. Saját egészségünk érdekében.
2014. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Még annyit, hogy hosszútávú dolgok érdekelnek. Az, hogy néha napján felbosszant valaki az nem gáz, ilyen bárhol van, de amikor úgy érzed, hogy módszeresen akar kicsinálni. Sajnos nálam olyanról van szó, akit nem lehet csak úgy lerázni.
2014. aug. 27. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvass vissza itt a GYK-n néhány topicot család témában. Főleg olyat, ahol sok válasz született. Látsz itt mindenféle élethelyzetet.
2014. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4. Igazad van. Az is bajom, hogy még ahhoz sincs merszem, hogy leírjam mi a is a problémám, ezért csak általánosságban mertem feltenni a kérdést. Biztos több értelmes választ kapnék, de tisztelem annyira a családot, hogy nem adom ki, és nem akarom, hogy bárki ráismerjen.

Ráadásul ez a szöveg szűrő is elég szar, nem tudtam úgy megfogalmazni ahogy akartam, pedig szerintem arra több válasz jött volna. Olyan mintha azt kérdeztem volna, hogy benneteket érdekelnek-e ilyen történetek. Holott engem érdekel.

2014. aug. 27. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írd le a problémádat, ez egy anomim oldal, nem valószínű hogy bárki be tudná azonosítani a családod! Neveket, helyet ne írj, ennyi.
2014. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Párom bátyjànak a felesége. Hogyan kezelem a helyzetet? Már sehogy , elkerülöm őket jó messzire így nincs probléma . Előtte próbáltam megfelelni neki, kedvesen szépszóval megbeszélni , korántsem azt kaptam vissza amit adtam .
2014. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálom nagy vonalakban:

A sógornőm egyszerűen gyűlöl mióta csak megismert kb. 14 évvel ezelőtt, ebből 11 éve vagyunk házasok a párommal.

mikor még csak jártunk, már akkor is folyton kekeckedett velem, elve lenézett, mert alacsonyabb a végzettségem nála. Viszont az Ő meglátása szerint én jobban nézek ki, ez miatt meg a féltékenységét fejezte ki. Ő időközben elköltözött Németországba és ott ment férjhez, azóta is ott él, de eléggé rossz a házassága. A férjét nem képes elvarázsolni és megtartani, szinte csak szánalomból van vele a férfi mostanra. Viszont a bátyját, tehát a férjemet majomszeretettel szereti és úgy érzem minden erővel azon van, hogy a bátyját magához csábítsa, tőlem elidegenítse. Évente pár alkalommal jön haza, ilyenkor általában az első egy-két nap még nyugalomban telik, majd jönnek a konfliktusok közöttünk, amiket egyébként a férjem nem vesz észre, mert úgy csinálja, hogy csak akkor szúr, amikor a férjem nem látja, nem hallja. Ezzel persze el is éri a célját, mert ha elmondom a páromnak, azt hiszi én áskálódok és végül én veszek össze a férjemmel minden alkalommal. Azért is tudom, hogy direkt csinálja, mert egyszer terhes lettem és abban az időszakban teljesen megváltozott, nem basztatott. Sajnos elvetéltem és később újra jöttek ezek a problémák. Rajtam kívül ezeket a dolgokat még a sógorom veszi észre, aki a harmadik testvérnek a férje. Mi ketten azért tudjuk megbeszélni és tartunk össze, mert az a közös bennünk, hogy mi ketten vagyunk "jövevények" a családban. Őt is érték már hidegek, melegek, mi vagyunk a fekete bárányok a családban. Ha baj van, vagy én vagyok a hibás ,vagy a sógorom, legalább is a sógornőm szerint. Vannak itt még nagyon durva dolgok, de tényleg nem merem leírni, nem akarom, hogy ráismerjenek, eléggé egyedi a sztori. Esetleg privátban leírom, ha valakit érdekel.

2014. aug. 27. 12:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen, nem párom családjában, hanem a bátyám felesége. Elég sokat szenvedtem már miatta, sajnos sokat kell találkoznunk is. Nemhiszem, hogy lehet tenni valamit ez ellen, csak várni, lehet majd elrendeződik.
2014. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ezekkel az a baj, hogy nem tudod kikerülni a találkozást.
2014. aug. 27. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!