Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Mi a teendő, ha családon...

Üdv! Mi a teendő, ha családon belüli erőszak szemtanúja vagyok? Látszólag csak verbális erőszakról van szó.

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod bizonyitani, kérheted a törvényes vizsgálatot.
2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hol kell kérni a vizsgálatot?
2013. aug. 9. 13:58
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Én szoktam szólni az utcán vagy egyéb közterületen, ha a szülő primitíven, agresszíven beszél a gyerekével. Nekem általában nem mernek visszaszólni, de sajnos az a baj, hogy ezek a nyomorult előemberek otthon négy fal között a családon állnak bosszút.
2013. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Második:akkor te olyasmi lehetsz mint egy védőangyal :) A jó emberek védőangyala :))
2013. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A saját családodban tapasztalod ezt?
2013. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem. Egy szomszédnál tapasztalom. Gondolhatjátok, hogy nem egy egyszerű ejnyebejnyét hallgatok folyamatosan, ha már magam is intézkedni szeretnék...
2013. aug. 9. 14:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.


Egyébként,feltételezem hogy szülők és a gyerek(ek) között van szó erről.

És,amúgy ezt leszámítva rendesen él a család,a gyerekeknek nincs hiánya semmiben?

2013. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a területi gyermekjóléti szolgálatot keresd fel, anonimitást is kérhetsz, ha kellemetlen neked ez.
2013. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Efelől nincsenek információim. Annyit tapasztalok, hogy a nő (Anya) úgy ordítozik a kisfiával (rendszeresen, hetente többször is), ahogyan egy elvetemül béna hollywoodi filmben sem tapasztalja az ember. A gyereket nyomoréknak nevezi, a halálát kívánja. "vinne el a gyász...NYOMORÉK" és hasonló szép kifejezések.

Egész egyszerűen az az átlag vélemény az ilyen viselkedésre, hogy a nőnek elmegyógyintézetben lenne a helye.

2013. aug. 9. 14:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendörség. gyámügy.
2013. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!