Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz az, ha az élettársam...

Miért gáz az, ha az élettársammal mindent együtt csinálunk?

Figyelt kérdés

Napközben nem vagyunk együtt, amikor dolgozunk, (bár olyankor is naponta többször hívjuk fel egymást, mert mindkettőnknek olyan a munkája, hogy megtehetjük), de este és a szabadnapjainkon igen. Ilyenkor mindig együtt megyünk el bevásárolni, együtt főzünk, együtt zuhanyzunk. Este még filmet nézünk, elmegyünk valamerre sétálni, kirándulni stb.

Hetente 1-2 alkalommal barátokkal is találkozunk pár órára (külön is).

De amúgy mindig együtt vagyunk. És ha épp nem, akkor is kölcsönösen hiányzunk a másiknak.

Volt, aki leszólt miatta, hogy ez gáz, és miért nincs "saját" életünk.

Nem igazán értem, nálunk ez már 5 éve így működik, és semmi baj nincs vele, sőt, egyre jobbak vagyunk együtt!

Akik ilyenekre szólnak be, csak féltékenyek?


2015. máj. 1. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Te miert foglalkozol masokkal?

Nem vall lelki bekere, ha valakit zavar masok velemenye.

2015. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Párommal 6 éve vagyunk együtt és mi is mindent együtt csinálunk.Ha valami oknál fogva nem lehetünk együtt,nagyon hiányzunk a másiknak.Megvannak a mi kis közös dolgai,amit mások nem érthetnek.


Örülj neki,hogy ilyen kapcsolatod van és ne foglalkozz mások véleményével.Sokan ölni tudnának egy jól működő kapcsolatért :)

2015. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz masok velemenyevel. Biztosan feltekenyek a boldogsagodra! Mi is mindent egyutt csinalunk a parommal. Ha furdunk, akkor is ott ul a masik a furdoben es beszelgetunk. Ugy eljetek az eleteteket, h ti jol erezzetek magatokat. Mas velemenye meg nem szamit. Ez a ti eletetek, nem masoke!
2015. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem hiszem, hogy féltékenyek, ezt gyerekeknek mondják nyugtatásképp.


Az együtt zuhanyzásnál elmosolyodtam.


Szerintem nem gáz, HA ezt egyedül is tudjátok. Nem tudom, az egyik előző kérdés ihlette-e, de ha konkrétan nem tudsz nélküle aludni, vagy ha hiába koszos talpig valamelyikőtök, akkor sem zuhanyozik le egyedül - tehát ha kóros - na, az a gáz.

2015. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is lassan 5 éve vagyunk együtt, és mi is szinte az összes szabadidőnket együtt töltjük, sőt még egy helyen is dolgozunk, de egyik sem okoz problémát. Igaz, mi azért külön fürdünk meg hasonlók, de a nap 90%-ában együtt vagyunk.

Aki leszólt érte, az még nem tudja, milyen az, amikor igazi társa van az embernek, akivel szívesen van együtt ennyit. Talán azt hiszi, hogy csak azért tölt két ember együtt ennyi időt, mert nincs más, pedig ez nem igaz. Sokan már pár hónap/év után megunják a párjukat, és el sem tudják képzelni, milyen az, amikor nem unod a másikat ennyi idő után. Nem is féltékenyek, inkább csak furcsállják szerintem, mert bennük nincs senki felé ilyen szintű ragaszkodás.

2015. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont így vagyunk, csak nálunk ez kicsivel régebb óta működik. Mert nekünk ez így jó. Ha valakinek ezzel problémája van, az az ő problémája, nem a miénk.
2015. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez tök jó, mi a baj vele? Szerintem irigyek.
2015. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi is így élünk,és ebben hibát csak az lát,akinek még nem volt ilyen szoros,szeretetteli kapcsolata.
2015. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

MI 25 éve élünk együtt, és nemcsak a szabadidönkben vagyunk együtt, hanem együtt is dolgozunk.


Semmi hátránya sincs, söt sokkal jobban összecsiszolódtunk.


Ha nektek jó, ne foglalkozz másokkal, elvégre nem az ö életükröl van szó!

2015. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na bumm, mi a nap 24 órájában együtt vagyunk, mert egy helyen dolgozunk. Sokkal jobban érzem magam így ,mint más kapcsolataimban és egyikünket sem zavarja. 8 év alatt csak még jobban megismertük egymást, nem is akarnánk változtatni.

Ne foglalkozz vele ha valakit ez zavar, nekik más az értékrendszerük.

Majd ha egyedül maradnak bármiféle baj miatt sírnak, hogy hogy bár kaphatnának még egymásnak időt.

2015. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!