Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem csinálunk semmit sem...

Ha nem csinálunk semmit sem együtt az élettársammal akkor hamar vége lesz a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Mi tényleg semmit sem csinálunk együtt. Anyósomékkal lakunk, külön eszünk, tv-t is én a szobában párom a nappaliban néz. Sokan mondják, hogy ez így nem jó. Mi a véleményetek?
2015. jan. 24. 11:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez már most sem kapcsolat.
2015. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok együtt?
2015. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretjük egymást!
2015. jan. 24. 11:16
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Ne hari, de külön néztek még TV-ét is, külön esztek, nem nagyon hihető, hogy annyira szeretnétek egymást.
2015. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szex legalább együtt van? :)

Nekem fura, hogy ennyire nem vágytok egymás társaságára. Akkor mit szerettek egymásban? Együtt alváson kívül nem is csináltok semmit. Alvás közben meg nem vagytok magatoknál.

2015. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azért mert mindenki akkor eszik amikor éhes. Meg persze a tv-ben sem mindig ugyanazt a műsort akarjuk nézni.
2015. jan. 24. 11:26
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem kapcsolat, nem szerelem, neked igy jo, van hol lakni, anyosnal.

AZt hiszem te es az elettarsad szerelmes a szerelembe, de nem egymasba.

2015. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek jó így, akkor mi a gondod? Te miért nem csatlakozol a párodhoz, hogy közös programotok legyen?
2015. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Milyen közös program? Amikor délután hazamegyek a munkából ő elmegy csavarogni. Nem egyszerű.
2015. jan. 24. 11:34
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

Semmi gond nincs ezzel. Most ha valamelyikőtök nem éhes, akk is egyen, mert a másik eszik? Vagy ha nem azt szeretné nézni, mint amit a másik, akkor is nézze, mert a GyK válaszadói szerint az a normális?

Mi sem együtt eszünk, mert reggel korábban kegy el a férjem, én inkább fekszem, és vacsira sem éhezünk meg együtt, és akkor mi van? Este külön nézünk tv-t, mert én híradót nézek, ő meg Discoveryt. Akkor most mi nem is vagyunk kapcsolatban?Ez közlöm akkor vele is. De akkor mi legyen a 4 gyerekünkkel?

2015. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!