Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, egyáltalán megmondjam?

Figyelt kérdés
Na szóval 15éves vagyok és a baràtom is:) neki a szülei tudnak rólam de enyémek nem félek el mondani,hogy hogyan reagàlnànak mit szólnànak..1hónapja vagyunk együtt

#szuleimnek
2015. máj. 1. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

-Anya, apa terhes vagyok!

-Úristen kislányom, miket beszélsz, megőrültél, jajj mi lesz?!

-Nem is, csak vicceltem, csupán van egy fiúm.

-Jajj, de hülye vagy, jajj de jó.

2015. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod mit gondolnak erről a szüleid. Van, akinek engedik, van, akinek tiltják.
2015. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
95%
Mondd el nekik, nem jó ha az ilyenről nem tudnak.
2015. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem nem engedik,hogy legyen valakim ://
2015. máj. 1. 20:05
 5/7 anonim válasza:
100%
15 éves vagy, ilyenkor már tutod mit szabad mit nem, vannak érzelmeid, meg kell érteniük. Mondd el bátran, bajod nem nagyon lehet belőle.
2015. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem engedik?! 15 évesen? Akkor állj a sarkadra! Ilyen korban már nem tilthatnak, ez természetes. Menj oda hozzájuk, és mondd meg nekik, ha úgy gondolod. Szerintem mindenképpen tanácsos, sőt, akár elhívhatod ebédre is, hogy megismerjék, és akkor már tudni fogják, hogy van-e értelme tiltani vagy nincsen. :)
2015. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Ne vedd zokon de nem fogják komolyan venni.

Lehet ki is nevetnek ha 3-5 évvel később csinálnád annak persze lenne realitása.


Persze ettől még megteheted.

2015. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!