Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy a menyasszonyom...

Lehet hogy a menyasszonyom szégyenli az autónkat, ha nem engedi, hogy pl munkába elé menjek, vagy mert sok esetben gyalog akar menni?

Figyelt kérdés
A pénzre fogja és,hogy luxus mindenhova kocsival menni.Mellesleg nem vagyunk csórik,vehetnék újabb autót is,de én úgy vagyok vele,hogy amig kiszolgál és müködik,nem fogom leceserélni,tény nem mai darab,egy 96-os kombi passatom van,de nem egy lepukkant,és korához képest nagyon jó állapotban van.Nem csörög nem zörög,nem eszi a rozsda.Ez tényleg ciki autó?Ő tagadja,de szerintem ciki neki,számomra minden jel arra mutat.Lehetséges,hogy tényleg cikinek tartja,csak nem meri megmondani?Már párszor kérdeztem,de nem vallja be,pedig szerintem cikinek tartja.
2015. máj. 5. 14:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Vagy nem általános iskolás, hogy elé kelljen menni?
2015. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen ciki. Szerezz be egy X5-öt, különben elhagy.
2015. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Én azért szoktam azt mondani páromnak, hogy menjünk inkább vonattal vagy busszal, mert félek a balesetektől. Kicsit nem úgy vezet, ahogy nekem is jó lenne. De máskor meg a gyaloglás hiánya vagy a benzin spórolás is az ok, de az, hogy lepukkant egy kocsi, sosem zavarna.
2015. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Csak nem akarja, hogy összefussanak a szálak :P A melóhelyétől valameddig az ottani pasija viszi/kíséri el :DDDD
2015. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

1. Minek kell elmenni? Nekem az lenne ciki, hogy "elhoznak" a munkából, egyedül is hazatalálok.


2. Ha mindenáron el akarod hozni, akkor minek autó, ha gyalog is megoldható? (Az autóhasználat elég sokba kerül?)


3. Nem hiszem, hogy van olyan nö, kiat érdekel az autó tipusa.


4. A menyasszonyod jól teszi, ha nem tervez veled komolyan, mert igencsak gyerekes vagy. (Stílusra 16-18 éves)

2015. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 BwanaMze válasza:
84%
Bocsáss meg a kérdésért de ha gyalog mész elé akkor szívesen fogad...? -Nehogy más legyen a gond nem az autó.
2015. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Hülyeség sztem.

A párom mindig jön elébem a buszhoz mikor megyek hozzá, gyalog, kutyástól.... pont nem érdekel hogy jön, de jólesik hogy mindig eljön elébem. Aki ezt nem érti annál biztos nem szokás, nekem ez a ragaszkodását fejezi ki és ez nagyon jól esik.

2015. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy az a kérdező, aki azt a választ kapta, hogy a menyasszony vagy őt szégyelli, vagy viszonya van, vagy az autóval van baj? Hát, valahol el kell kezdeni a dolog felgöngyölítését.. Ha a kocsit szerinted cikinek tartja, menj elé meglepetésből kocsi nélkül. Ha dühös lesz, akkor más a baj.
2015. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Ez annak a keresnek a folytatasa mikor a parod a munkasbusszal jon es Te kimesz ele viszont ez nem esik jol neki> Akor legalabb azt megtudtad, hogy nem valamelyik munkatarsaval van viszonya vagy nem Teged szegyell, hanem a kocsit.

Milyen tipusu amugy a jargany? Bar, ha felnotten gondolkodik valaki, akkor az is megerti, h az auto az auto, nem statusz szimbolum.

2015. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Elképzelhető, de az is lehet, hogy tényleg csak spórolni akar. Mi is idén vettünk egy 19 éves autót, és először én is úgy voltam vele, hogy milyen régi, meg xar, stb. Aztán megszerettem a mi kis "porshenkat", ma is jön értem a férjem :) De néha mondom, hogy inkább maradjon otthon, mert nagyon drága a gázolaj :(
2015. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!