Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek direkt csinálja,...

Szerintetek direkt csinálja, miért csinálja? Szeretném látni tesóm kisfiát, de a sógornőm, se tesóm soha sem hív át magukhoz, és a váratlan vendégséget sem szereti.

Figyelt kérdés
Azt mondja sógornőm unja hozzánk hurcolni a gyereket ,de minket soha nem hív át magukhoz.
2015. máj. 5. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez van. Nem látnak szívesen, dolgozd fel. Nem is értem minek erőlteted, így leírva elég egyértelmű az üzenet.
2015. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert panaszkodnak,hogy ritkán látjuk és akkor is ők hozzák.Akkor minek panaszkodnak,hogy alig látjuk a gyereket.
2015. máj. 5. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia, mennyi idő a kicsi?

Én mondjuk megmondtam minden rokonnak hogy a kislányom 3 hónapos koráig nem utazunk, hozzánk jöhetnek de mi nem megyünk/ bár nekünk kocsink sem volt azért sem akartam /

ha unja hozzátok hurcolni mond hogy mész te szívesen csak mondja mikor vannak otthon. Vagy esetleg szólhatnál tesódnak is, végül is az ő gyereke is. kérdezd meg hogy hetente vagy két hetente egyszer átmehetnél -e pár órára , mert nagyon szereted a kicsit és szeretnéd őt többet látni../

2015. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Telefonotok nincs?????

Szia Zsuzsa, at mennék a héten meglatogatni a kis Janikat, mikor lenne jó nektek?

2015. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Akkor hozd fel te, hogy elmennél hozzájuk, mehetsz-e.
2015. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 éves
2015. máj. 5. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

3-as vagyok


2 éves gyerek már nem kicsi, ajánld fel hogy elmész hozzájuk és leviszed a játszótérre, addig ő kikapcsolódhat, vehet egy forró fürdőt, ennek biztos örülne. Csak vagy beszélő viszonyban a sógornőddel nem?

Itt neked kell megtenned az első lépést ha látni akarod a kicsit .

2015. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor mondta, hogy unja hoztátok vinni, akkor nem jelezted, hogy mennél te szívesen, ha hívna? Vagy miből áll felhívni őket, hogy mennél, mikor alkalmas nekik?

Könyörgöm családtagokkal is ennyire nehéz kommunikálni?

2020. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!