Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várható az ember párjától...

Várható az ember párjától bármi ebben az esetben vagy csak szimplán legyen vége "technikai" okok miatt?

Figyelt kérdés

élettársak voltunk

kiment külföldre hogy gyűjtsünk, szeretné ha kiköltöznék hozzá.

eltartani nem fog, nekem is dolgoznom kellene, de mivel valami községben lakik a közeli városokba(m.helyre) való bejárás részemre nincs biztosítva még tömegközlekedéssel sem. ő nem fog hurcolni nap mint nap kocsival.


városba(ahol lehetne munkám) költözésre nem hajlandó a jelenlegi olcsó lakhatás miatt.

így jelenleg nem tudom vállalni hogy kimenjek hozzá.

(súlyosbító, hogy gyermek is van a dologban)



most egyszerűen itt áll meg az élet ebben a 020-as csapdában?


2015. máj. 6. 21:44
1 2 3 4 5 6
 1/59 Nád a házam teteje ***** válasza:
16%
Mégis mit várnál tőle? Komolyan nem értelek.
2015. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
71%
nem ugy néz ki mintha számitana neki h neked jo legyen bármi is. csak az van amit ö akar, ami neki jo. nekem nem kéne ilyen pasi.nem kell hogy eltartson nyilván de azért ha már kiment és szereti a barátnöjét akkor valami empátia nem ártana....
2015. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 Nád a házam teteje ***** válasza:
90%
A csapda meg a 22-es csapdája, de tökmindegy.
2015. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
37%
Ú hát nagyon sajnállak ha két felelősségteljes felnött ember valamilyen akármilyen, kapcsolatban élnek egymással ez nem kr aízishelyzet .Legyen önbecsülésed van a világon bicikli elektromos mindenféle jármű még jogsi se kell rá na de könyörgöm ha csak annyira szeretek valakit mint fürdés után a körmöm alatt a piszok akkor is várok rá egy fél évet. Mindent meglehet oldani nagyon sajnállak.
2015. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg a kérdező részéről kellene empátia. Az élettársa vállalta, hogy belevág egy új életbe, ami nem egy könnyű döntés. Kiment, egyedül megalapozta az életét, talált munkát, lakhatást, és szeretné, ha a családja követné. Ő megtett mindent, megteremtette a feltételeket.


A kérdező eddig mit tett? Semmit, ült itthon és várta, hogy mehessen beleülni a jóba. Most meg azt fájlalja, hogy neki is dolgoznia kellene, mint a legtöbb átlagembernek a világon...és még a másik legyen hibás érte...?


Kérdező, a jogsit bármikor le tudod tenni, és nem is kerül valami sokba. Nem látom okát annak, hogy miért ne tudnád ezt megtenni a családotokért, amikor a párod ennél jóval többet megtett értetek. Ne csak a saját önző, kényelmes céljaidat nézd - hogy jobb lenne városban, jobb lenne ha eltartanának -hanem gondolj bele a gyereked érdekeibe is. Neki az lenne a jó, ha családban nőne fel, és azért neked is tenned kell valamit, nem csak a párodnak...

2015. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

én úgy gondolom hogy egy kapcsolatban mindkettőnek hozzá kellene ahhoz járulni hogy megteremtség annak feltételeit hogy együtt legyenek.


én úgy érzem az én vállamon van minden, és semmi nem lenne nehéz ha nem lenne a gyerek(laknék a munkahely adta szálláson, de legalább kint a párom közelében, hol nálam aludnánk hol nála), és a gyermekért úgy néz ki csak én vállalok felelősséget hogy mellette legyek, akit elsősorban a párom akart..

2015. máj. 6. 21:58
 7/59 A kérdező kommentje:
bocsi 5-ös én is dolgoztam kint gyerek előtt..csak így le lettem kötve erről van szó.
2015. máj. 6. 21:59
 8/59 anonim ***** válasza:
73%

Ez úgy tűnik, hogy meg akar szabadulni tőled! Olyat kér, ami teljesíthetetlen, ha tényleg ezek a lehetőségek állnak rendelkezésre.

- Eltartani nem fog.

- Ott munkalehetőségek nincsenek.

- A városba való bejutás egy munkahelyre, nincs megoldva.

- ... de költözz ki hozzá???

Azért kéri, mert szakítani akar, ugyanis ez paradox és megoldhatatlan pénz nélkül! Pénzetek meg nincs, hiszen azért ment ki...

Egyértelmű!

2015. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
40%
* krízis helyzet +fél év munka /diákmunka kész a jogsi aztán uccu.
2015. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
van jogsim, akkor sem tudok biztonsággal vezetni :(
2015. máj. 6. 21:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!