Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy átlag ember a húszas évei...

Egy átlag ember a húszas évei vége felé milyen gyakran látja a jóbarátait?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy amíg iskolás az ember, a suliban minden nap a jóbarátaival lóg. Aztán jön az "élet", az embereknek munka, család, ezer más dolog tölti ki az életét. Persze ott a net, de mégis... mi az átlag idő közeli barátok között amikor személyesen is találkoznak? Egy jóbarátom nem értette mi azzal a bajom, hogy évente, vagy annál is ritkábban találkozunk. Én valahogy igényelném a személyes jelenlétet is néha még ebben a felgyorsult világban is. Másokkal ez hogy van? Velem van baj?

2015. márc. 29. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Változó, van olyan jó haverom, akivel volt hogy együtt melóztunk, napi szinten tartottuk a kapcsolatot, most meg hónapok óta nem találkoztunk. De általánosságban elmondható hogy pár hetente 1x ha összefutunk valakivel.
2015. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szomorú de az élet ilyen. Négyen voltunk barátnők jóban rosszban, sülve főve minden hova eljártunk, nem volt olyan hétvége,a mikor ne lett volna program. Aztán jött az élet, ketten más városba költöztek, egy külföldre. Alig találkozunk. Aki külföldön élt visszajött, vele rendszeres a találkozás, de sajnos a másik két lány hiányzik, nem olyan mint régen volt. Fél évente találkozunk ha összejön a többiekkel. Rossz, de el kell viselni. Én sem örülök neki és hiányoznak...
2015. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!