Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm elvárja, hogy ugyanúg...

Barátnőm elvárja, hogy ugyanúgy rajongjak a gyerekéért, mint ő. Másnak se megy?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy kamasz fia(16 éves) aki eléggé elkényeztetett, ha jóba akarok vele lenni, kénytelen vagyok megvenni neki bármit, amit épp megemlít, hogy: milyen jó lenne, ha...

Barátnőm folyton róla áradozik, ha a nevét nem hallom naponta kb 200x, akkor egyszer sem.

De már ott tartok, hogy feláll a szőr a hátamon, ha meghallom a gyerek nevét, tudom, ez nem normális tőlem.

Nem jól tanul, egész nap heverészik az ágyon, nem csinál meg maga után semmit, a párom mindenben kiszolgálja őt, ellenben már próbál "csajozni"

A haverjaival beszéli meg, mit kapott tőlem, és jókat röhögnek rajta(m) (nyitva maradt a facebook chatja, és egy pillanatra láttam a beszélgetést)

A párom szeret engem, sokszor elgondolkodom a kapcsolaton, ha nem keresem, azonnal keres, hogy mi van velem, eltűntem?

De őszintén szólva semmi kedvem már az egészhez.

Csak a gyerek körül forog minden, én olyan másodhegedűs vagyok, anyagbeszerzőként vagyok csak jó, nem is tudom, mikor mentünk el valahová együtt már, mert mindig van valami a gyerek miatt.

Holott a kapcsolat elején hangoztatta a párom, hogy nem kell a gyereknek apa, van neki, ő szeretné magát jól érezni, meg kapcsolatra vágyik...



2015. máj. 7. 09:59
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
A kérdést úgy értem, hogy más se nagyon tudja elfogadni a párjának a saját gyerekét?
2015. máj. 7. 10:02
 2/34 anonim ***** válasza:
87%

Az természetes, hogy a gyerek az első a nőnek.

Neked nem kell, hogy ő legyen az első, elég, ha normális, barátságos vagy vele.

Azt nagyon túlzásnak tartom, hogy bármit megveszel neki.

Komolyan elgondolkodnék a helyedben, hogy mire kellesz te ebben a családban. A szerelmed kell, vagy te is csak azért vagy, hogy a "kisfiút" kényeztesd.

2015. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
41%
Egy nőnek mindig a gyereke lesz z első. Pláne, ha az egy előző kapcsolatból való. Szeretni nem kell más gyerekét , elfogadni igen. Ha nem megy, nem kell erőltetni a kapcsolatot
2015. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Jó lehúzós nőd van neked is, hallod. A nevelési csődjéről meg ne is beszéljünk...
2015. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
És ha mondjuk megbeszélnéd a barátnőddel a dolgot? Nyugodtan elmondhatod neki, hogy te nemcsak a fiával akarsz foglalkozni. Azt, hogy miért veszel meg neki mindent azt nem is értem, vegye meg neki az apja, vagy az anyja. Ha hülyét csinálsz magadból, akkor ne lepődj meg, ha hülyének fogod érezni magad.
2015. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Már rég otthagytam volna őket.
2015. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Az rendben van, ha az anyának a gyereke az első. De ez a srác konkrétan hülyének néz mind a kettőtöket, az anyja meg hagyja. Beszéld meg a dolgot a pároddal. Mondd el neki őszintén, hogy érzed magad emiatt. Azt nem értem, miért te veszel meg dolgokat a gyereknek? Semmi közöd a fiúhoz, és vannak szülei. Ráadásul még ki is beszél a neten... erről tud az anya?
2015. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%

"és jókat röhögnek rajta(m"

Határozottan, azonnal és végérvényesen szakítanék.

Egy rövid ideig rossz lesz neked, de megéri elviselni.


A szabadság boldogító és nagyszerű érzés! ! !

2015. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Próbáltam a páromnak mondani, hogy nem teljesen oké, ahogy neveli a gyerekét, de minden kezdődik elölről mindig. Meg ha egy kicsit is megérzi a gyerek, hogy nem tetszik nekem, hogy ki van szolgálva, kényeztetve, pokol lesz a helyzetem.
2015. máj. 7. 10:48
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Azért az kemény, hogy felnőtt férfiként egy gyerektől ennyire tartasz, ezért inkább megveszel neki mindent.
2015. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!