Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy valaki, hogy egy...

Volt már úgy valaki, hogy egy időre eltávolodott érzelmileg a párjától, de tudja hogy ugyanúgy szereti?

Figyelt kérdés

5 éve leszünk együtt párommal, 8 év van közöttünk és én fiatalabban ismerkedtem meg vele. Nem tudtuk hogy szerelem lesz, de az lett, nagy is.

Külföldön dolgozik jelenleg még, és ritkabban tud hazajönni. Amig "távkapcsolatban" vagyunk együtt, addig különféle "játékokat" szoktunk csinalni a vágy csillapitasa miatt, de főleg én adom ezt...

Zavar, hogy én adok többet, és amikor én kivankozom akkor nem képes együttmüködni. Ezt közöltem vele, de majd majd úgyis jön.

A szex is lehet ennyire befolyásoló tényező kapcsolatban?

Aztán múltkor beszólt nekem, kicsit meg is bántott de mégis megsértődött...

Rengeteget gondolkoztam, hogy most mit is érzek, lehet félek az egyedülléttől, de most jön haza hétvégén. Úgy vagyok vele, hogy talán rendeződik minden, mert mondtam hogy majd szeretnék beszélni vele erről az egészről.

Volt már úgy valaki, hogy egy időre eltávolodott érzelmileg a párjától, de tudja hogy ugyanúgy szereti?


2015. ápr. 9. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy mely pontom, de nem felek tole, mert idonkent van ilyen, aztan kesobb mindig ujra szerelmes leszek. Mi egyutt elunk, szoval teljesen mas a helyzet, mint nalatok. Tavkapcsolatban szerintem ez normalis, hogy hullamzoak az erzelmek, bar nem vagyok a tavkapcsolat szakertoje. Mindenkepp beszeljetek es mond el neki, hogy mit erzel.
2015. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy mélypont. Most kezdek kijönni belőle.


Ugyanúgy szerettem közben is, de vágytam egyedül vagy legalább nélküle lenni.

2015. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!