Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Menyasszony vagyok, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony vagyok, de félek a házasságtol és bulizni vágyom, szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal 5 évesek vagyunk, 1 éve jegyzett 1 hónap az esküvőig, viszont még mostis nemrég visszaadtam neki a gyűrűt, mert már nem oylan a kapcsolatunk mint régen. Én nagyon szeretnék bulizni a barátnőimmel.. ez szinte lehetetlen mert a barátom nélkül a szüleim sehová sem engednek el..

2012. jún. 1. 23:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Ez esetben nem a barátoddal van baj, hanem a szüleiddel.

Meg a te agyaddal, ha emiatt elhagyod a barátodat.

Arra még nem gondoltál, hogy ha férjhez mész, a szüleid már nem parancsolnak, tehát oda mész, ahova akarsz?


Hány éves vagy? 12?

2012. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha visszaadtad a gyűrűt, akkor már nem vagy menyasszony, szóval nincs miről beszélni. Vagy ez számodra vmi játékszer amit ide-oda adogattok?

Nem tűnsz érettnek egy házasságra, valóban.

2012. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem bakker, 20 leszek.. csak!!! A barátomorol azt kell tudni h. soha nem szeret menni sehova,nehogy bulizni..
2012. jún. 1. 23:15
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
De a szüleidnek mi köze ehhez? Felnőtt ember vagy, akkor mész bulizni, amikor akarsz.
2012. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadhoz illőt, ne tedd tönkre szegény "vőlegényed" életét. Nem illetek össze!
2012. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
a vőlegényem az otthon ülős fajta én a bulizós.. a szüleim pedig olyanok, hogyha összeveszünk akkor kiborulnak, és orditoznak, és mindenben az ő pártját fogják.. valószinűleg én vagyok a fekete bárány.. már megszoktam
2012. jún. 1. 23:25
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Arra nem gondoltál, hogy a párkapcsolatodat tekintve kicsit túl nagy szerep jut a szüleidnek?

Egyébként vele akarod leélni az egész életedet?

2012. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
csak k**va nehéz elfogadni hogy ráléptem 1 útra és azt kell járnom mostmár míg élek.. 20 vagyok, és ugy érzem h. nagyon szeretem a párom, de mivel a szüleim ennyire rám kényszerítik őt olyan mintha csak azért lennék vele mert muszáj.. nincs más út. szeretnék ebből kilépni, de nem lehet, mint valami ördögi kör, ha szakitok a barátommal, kijelentették a szüleim, hogy akkor költözzek el. Normális ez?
2012. jún. 1. 23:28
 9/26 A kérdező kommentje:
És most nem vagyok kiváncsi a fúúú de dúra szövegekre, meg stb. ha valaki tud valami értelmeset irni, aminek hasznát is veszem, esetleg tanácsként szolgálna, akkor kérem az kommenteljen.
2012. jún. 1. 23:30
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Minek egyáltalán összeházasodnotok? Attól még együtt lehettek..ha ennyire nem akarsz megállapodni. Viszont házasságban is lehet szórakozni járni. a kettő nem üti ki egymást, főleg ha tényleg szereted a barátod.
2012. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!