Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogok lehetünk pénz és...

Boldogok lehetünk pénz és család nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tartom a családommal a kapcsolatot, és a párkapcsolatom sem az igazi, szex szinte sosincs már, és sok a vita. Munkában hiába dolgozok, ahogy csak tudok, csökkentették a fizetésem, így semmi pénz nem jut magamra.

Aki érdekel, az nagyon messze van, az sem biztos, hogy egyátalán találkozunk még, nemhogy valaha is összejövünk.

Próbálok az apró boldogságokra gondolni, amiket szeretek (pillangók, napsütés, színek, tiszta hangok, habfürdő), de ma mikor megtudtam, hogy csökkentették a fizetésem, és 30 ezerrel kevesebbet kaptam, sírvafakadtam a metrón.


Hogy legyek boldog?


21N


2015. máj. 8. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a párod és keress másik munkát. Rajtad kívül nem tud senki tenni a boldogságodért. Ami rossz, azért meg nem érdemes tovább küzdeni.
2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnél a pont. Fiatal vagy még, nincs gyereked(ugye?), azt csinálsz amit akarsz. Keress másik melót, ha nem megy akkor képezd magad. Ha nem tudod helyrehozni a párkapcsolatod akkor keress valaki mást.
2015. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhagyni, mert övé a lakás, nem akarok az utcára menni. A másik munka folyamatban van, de nehéz kapni.
2015. máj. 8. 21:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra. Ha ott nehezen kapsz munkát akkor mész máshova, kiveszel valakivel egy szobát stb. Minden kezdet nehéz de nincs lehetetlen csak tehetetlen.
2015. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok, nincs itt ismeretségem. Haza menni meg nem tudok.
2015. máj. 8. 21:08
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Keress egy gazdag csávót és költözz hozzá, aztán az majd visz mindenhova, megvesz mindent, autót, stb.


Sajnos ez ilyen. Ebben az országban csak gürcöl az ember, de sehova nem jut.

2015. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Külföld. Ott pedig jól keresnek az emberek. Hol vagy? Miért nem vállalsz más cégnél munkát? Külföldre menekülnek magyarból az emberek, mert ott jobb az élet.
2015. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Hol kulfoldon?

Szerintem se asd el magad! Olyan fiatal vagy meg! Elotted az elet. Ha az a munka amit most csinalsz nem jo, valtoztathatsz, elvegre ez nem Magyarorszag! Tarsat is talasz majd, hidd el! Ne keseredj el, az nem vezet jora.

2015. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Háát, én már elég öregnek érzem magam lélekben.

Suli mellett diákmunkázok (német), de sajna nagyon keveset keresek. A gazdag pasiszerzés meg sose ment

2015. máj. 8. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
21.12-es vagyok, es en is hasonlo szituban. Kulfoldon, se tars, se olyan jo baratok akikkel a tavoli jovoben is tartanam a kapcsolatot. Haza (Magyarorszagra) nem mehetek, nincs ertelme, itt nem tudnek tanulni (draga az egyetem) igazabol most csak penzt gyujtok es vaok, nem tudom mire. Neha ertelmetlennek erzem az egesz eletet ugy ahogy van.
2015. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!