Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni abban a...

Mit lehet tenni abban a helyzetben, ha szeretitek egymást, de elég reménytelennek tűnik minden, mert mással van?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni olyantól, aki látott már ezt-azt az életben.
2015. máj. 9. 17:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szóval nős ember. Ne vesztegesd rá az idődet.
2015. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szeret, akkor otthagyja azt a mást. Amíg viszont ezt nem teszi meg, ne foglalkozz vele.
2015. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy egy kapcsolat nem működik, de nekem az az elvem, hogy ha az ember mást akar, előbb zárja le az előző kapcsolatát, és utána kezdjen mással.
2015. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van felesége? Gyerwk? Neked esetleg párod? Túl kevés az infó
2015. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha szeret, akkor nincs mással. Sok mindent láttam már az életben, kívülről és belülről is, de ez nagy igazság. Olyan nincs, hogy valaki nincs veled, és téged szeret. Csak olyan, hogy hülyít és nem akar veled lenni, csak használ.
2015. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, annak elküldöm privát üzenetben a történetet. Köszönöm.
2015. máj. 9. 17:34
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
A "szeretitek egymást" és a "mással van" kizárja egymást. Ha szeretne, akkor sem tudna mással lenni, ha érdekből úgy akarná. Ha mégis képes kényszeríteni magát egy rossz párkapcsolatban üldögélésre, miközben te ott várod tárt karokkal, akkor pedig az a "más" rúgná ki páros lábbal, mert nem lehet észrevenni, ha az ember párja szerelemes, és szíve szerint máshol lenne.
2015. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Szia . küldd el nekem is. :)
2015. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen nincs. Ez a való élet és nem brazil szappanopera.
2015. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan. Mit keres más mellett, ha elvileg téged szeret? Én akkor sem tudnék mással lenni, ha viszonzatlanul szeretnék.
2015. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!