Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, ti észreveszitek ha a...

Férjek, ti észreveszitek ha a feleségek felszed néhány kilót?

Figyelt kérdés
Tényleg csak pár kilóra gondoljatok. Bevallom, az én figyelmemet nem kelti fel. Ilyenkor aztán kapom, hogy persze, mert nem akarom mondani. Nem igaz, hogy nem látom, hogy LÓG rajta az a 2 és fél kiló. Természetesen nincs ebből sértődés, veszekedés, csak egy kis szurkálódás. Arra lennék kíváncsi, hogy csak énvagyok ilyen figyelmetlen, vagy ti is így vagytok ezzel.

2015. máj. 9. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
+/- 2 kilót elég nehéz szemmel észrevenni, főleg, ha feleség, és mindig látom...
2015. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok férfi, de én sem szoktam látni, mikor a barátnőim mondják, hogy híztak. Persze van, ami feltűnik, de pár kiló?
2015. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1-2 kilót nem veszek észre, csak a viselkedéséből, ezért nem is értem.
2015. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám szokott ilyeneket kérdezgetni, hát így, hogy minden nap látom, hidd el, fel sem tűnik. Pedig én nő vagyok!

Én az utóbbi pár évben felszedtem 6 kilót, de nem feltűnő, inkább csak a mérleg mutatja, mert nem zsírban jött rám, hanem izomban.

2015. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

A pasik talán nem híznak?

40 felett szinte mindenki túlsúlyos.

De ugye nekik csak gél fokkal kell szebbnek lenni az ördögnél. Nézz te is tükörbe!!!!!


Még mielőtt valaki rám támad, 45 év alatt nem sikerült meghíznom, 52 kiló vagyok, 3-at szívesen híznék, de NEM megy :(

2015. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ötös: te totál félreérted, miről van szó, köze nincs annak, amit írsz a kérdéshez. Ezért kapsz egy fityiszt.
2015. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ez a súllyal való csesztetés csak kifogás. Mindenkin van súlyfölösleg, főleg ha idősödik, mert akkor nehezebb leadni. Csak a szupermodelleken nincsen. Aki ebből problémát csinál, az szerintem hülye és gyerekesen viselkedik.
2015. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

# 7 - Nincs mindenkin súlyfelesleg, én például fogyásra vagyok hajlamos, apai nagyapám kifejezetten sovány volt, rajtam nem marad meg a háj, csak azzal tudok normál tartományban maradni, ha sportolok, és izmosítok, de ha abbahagyom, lefogyok.


Bocs az offért.

2015. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Félreértitek páran.

A hölgy csinál problémát, hogy nem igaz, hogy az ura nem veszi észre, hogy felszedett pár kg-ot.

Az az igazság, hogy úgy 5 kg-ig kb tényleg nehéz észrevenni.

A másik, ha együtt élsz valakivel, akit minden nap látsz, a 10-15öt sem nagyon veszed észre, max ha látsz egy régebbi képet.

Ezt tapasztalatból mondom. Az exemmel úgy híztunk el egymás mellett, hogy egyikőnk sem vette észre a másikon, hogy bizony felcsúszott 15 (esetében 25) a megismerkedésünk óta.

Én aztán terhes lettem, a szülés után lefogytam. Pár évre rá külön mentünk. Én még jobban lefogytam.

Így, hogy nem látjuk egymást minden nap, 4-5 kg fel, vagy le is feltűnik neki, meg hogy "régen nem ilyen voltál"....


Kérdésre:

Nem vagy figyelmetlen szerintem egyáltalán.

2015. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tiedet is 5-ös. Most kimegyek a nappaliba és belenézek a tükörbe.
2015. máj. 9. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!